Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza - IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Krakowie. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać KR1P/00345738/7
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Adama Bochenka
Adama Ciolkosza
Adama Habeli
Adama Krzyzanowskiego
Adama Prazmowskiego
Adolfa Aleksandrowicza
Aleja Adolfa Dygasinskiego
Adolfa Nowaczynskiego
Agatowa
Agawy
Albanska
Albatrosow
Alberta Schweitzera
Aleksandra Brucknera
Aleksandra Fredry
Aleksandra Gryglewskiego
Aleksandra Kotsisa
Aleksandra Krepy
Aleksandra Zelwerowicza
Aleksandry
Alfreda Dauna
Algierska
Alojzego Horaka
Amarantowa
Andrieja Sacharowa
Andrychowska
Andrzeja Badurskiego
Andrzeja Malkowskiego
Andrzeja Michalika
Andrzeja Potebni
Anny Libera
Anny Szwed Sniadowskiej
Antoniego Dobrowolskiego
Antoniego Hoborskiego
Antoniego Kenara
Antoniego Kepinskiego
Antoniego Pajdaka
Antoniego Szyllinga
Anusi
Arktyczna
Armii "Krakow"
|
B |
Babiego Lata
Babinicza
Bagienna
Bagrowa
Balanowka
Barbary
Barska
Bartlomieja Nowodworskiego
Bartnikow
Barycka
Bastionowa
Batalionow Chlopskich
Bazarowa
Bednarska
Benedykta Cesarza
Benedyktynska
Berdyczowska
Bernarda Wapowskiego
Beskidzka
Biala Droga
Bialoruska
Bialostocka
Biernata Z Lublina
Biesiadna
Bieszczadzka
Biezanowska
Billewiczow
Biskupinska
Blacharska
Blawatkowa
Blogoslawionej Franciszki Siedliskiej
Blotna
Blotniska
Bluszczowa
Bobrowa
Boczna
Bocznica
Bodzowska
Bogucianka
Bogucicka
Bogumila Pawlowskiego
Plac Bohaterow Getta
Bojanowka
Boleslawa Limanowskiego
Boleslawa Smialego
Bonarka
Bor
Borkowska
Borowinowa
Borsucza
Bpa Franciszka Hodura
Braci Jamkow
Braci Kiemliczow
Braterska
Braterstwa Broni
Bronislawa Malinowskiego
Bronislawa Pierackiego
Bronislawa Schonborna
Browarniana
Brunona Schulza
Brzask
Bugaj
Bukowa
Bulgarska
Buraczana
Burgundzka
Butrymow
Bystra
|
C |
Cechowa
Cegielniana
Ceglarska
Celna
Centkiewiczow
Checinska
Chlebiczna
Chlodna
Chlopska
Chmieleniec
Chmielna
Chocholowska
Chojnicka
Chorzowska
Christo Botewa
Ciasna
Ciechanowska
Ciechocinska
Ciepla
Ciesielska
Cwiklowa
Cyryla Ratajskiego
Czajna
Czarnochowicka
Czarnogorska
Czarodziejska
Czechoslowacka
Czerska
Czerwone Maki
Czeslawa Boratynskiego
Czeslawa Tanskiego
Czolgistow
Czorsztynska
Czwartakow
Czyzowka
|
D |
Dabrowa
Dabrowki
Dabrowskiego
Daliowa
Danalowka
Danusi Jurandowny
Debnicka
Deboroga
Debowa
Dekarzy
Deotymy
Dereniowa
Dezyderego Szymkiewicza
Do Groty
Do Luboni
Do Sanktuarium Bozego Milosierdzia
Do Wilgi
Dobczycka
Dobry Poczatek
Doktora Judyma
Doktora Zygmunta Luczynskiego
Domowa
Dr. Jana Piltza
Dr. Jozefa Babinskiego
Drewniana
Droga Rokadowa
Drozdzowa
Drozka
Druhny Hanki
Drukarska
Druskiennicka
Duza Gora
Dworcowa
Dworska
Dworski Ogrod
Dymnik
Dzialkowa
Dziewiarzy
Dzikiej Rozy
|
E |
Edmunda Krzymuskiego
Edmunda Neussera
Edmunda Wasilewskiego
Aleja Edwarda Dembowskiego
Edwarda Heila
Edwarda Warchalowskiego
Elzbiety Druzbackiej
Plac Emila Serkowskiego
Emiliana Czyrnianskiego
Emilii Sczanieckiej
Erazma Jerzmanowskiego
Ernesta Solvaya
Estonska
Eugenii Uminskiej
Eugeniusza Eibischa
|
F |
Facimiech
Falecka
Falista
Falowa
Familijna
Feliksa Jasienskiego
Feliksa Ksiezarskiego
Feliksa Wrobela
Ferdynanda Kurasia
Ferdynanda Weigla
Filipa Kallimacha
Filipa Pokutynskiego
Floriana Kotowskiego
Forteczna
Fosa
Franciszka Bujaka
Franciszka Hypty
Franciszka Karpinskiego
Franciszka Klaka
Franciszka Lei
Franciszka Maryewskiego
Franciszka Niepokolczyckiego
Franciszka Sapalskiego
Fryderyka Zolla
|
G |
Gabriela Slonskiego
Gabrieli Zapolskiej
Gacki
Gajowa
Galaktyczna
Gen. Boleslawa Roi
Gen. Jakuba Jasinskiego
Aleja Gen. Jana Skrzyneckiego
Gen. Jozefa Sulkowskiego
Generala Bohdana Zielinskiego
Generala Jana Karcza
Generala Juliana Filipowicza
Generala Tadeusza Kutrzeby
Geologow
Gerberowa
Gilowa
Gipsowa
Gliniana
Glogowska
Gminna
Golaska
Golikowka
Golkowicka
Goplana
Gornikow
Gorska
Goryczkowa
Goscinna
Gozdzikowa
Grawerska
Grochowa
Grodzisko
Gromady Grudziaz
Gromadzka
Gronostajowa
Gronowa
Grzybki
Gumniska
Gustawa Herlinga Grudzinskiego
Gwarna
Gwiezdzista
|
H |
Harcerska
Harcerzy Krakowskich
Harcmistrza Stanislawa Millana
Harcmistrza Stanislawa Orszy Broniewskiego
Heleny
Heleny Chanieckiej
Heleny I Leona Patynow
Heleny Marusarzowny
Heligundy
Henryka Barycza
Henryka Czeczotta
Henryka Hoyera
Henryka I Karola Czeczow
Henryka Kamienskiego
Henryka Kulakowskiego
Henryka Niewodniczanskiego
Henryka Sucharskiego
Henryka Swidzinskiego
Herbowa
Hetmanska
Hiacyntowa
Hieronima Pinocci
Hubalczykow
Huculska
Hufcowa
Husarska
|
I |
Ignacego Chrzanowskiego
Ignacego Krasickiego
Ilowa
Imielna
Inicjatywy Lokalnej
Plac Inwalidow
Irysowa
Ivo Andricia
Iwonicka
Izydora Kopernickiego
|
J |
Jacka Kluszewskiego
Jacka Szarskiego
Jagodowa
Jakuba Bojki
Jana Aleksandra Gorczyna
Jana Brozka
Jana Chryzostoma Paska
Jana Dekerta
Jana Dlugosza
Jana Grzecha
Jana Gumowskiego
Jana Gutenberga
Jana Hallera
Jana Heweliusza
Jana Izydora Sztaudyngera
Jana Janowskiego
Jana Kantego Andrusikiewicza
Jana Kantego Federowicza
Jana Kantego Przyzby
Jana Kiepury
Jana Kilinskiego
Jana Kluka
Jana Korepty
Jana Kozietulskiego
Jana Kurczaba
Jana Leopolda Tyranowskiego
Jana Maklakiewicza
Jana Miodonskiego
Jana Muszynskiego
Jana Nowaka
Jana Pietrusinskiego
Jana Sas Zubrzyckiego
Jana Smolenia
Jana Surzyckiego
Jana Szastera
Jana Tarnowskiego
Jana Xxiii
Jana Zamoyskiego
Janasowka
Janowa Wola
Jar
Jaroslawa Iwaszkiewicza
Jaroslawska
Jasielska
Jastrzebia
Jaworowa
Jeleniogorska
Jemiolowa
Jerozolimska
Jerzego Fedkowicza
Jerzego Harasymowicza
Jerzego Kurylowicza
Jerzego Lande
Jerzego Potrzebowskiego
Jerzego Smolenskiego
Jesienna
Jezdziecka
Jezow
Jozefa Bellerta
Jozefa Galezowskiego
Jozefa I Floriana Sawiczewskich
Jozefa Kostrzewskiego
Jozefa Kustronia
Jozefa Lobodowskiego
Jozefa Marcika
Jozefa Montwilla Mireckiego
Jozefa Morozewicza
Jozefa Rzebika
Jozefa Stepnia
Jozefa Unruga
Jozefa Warszewicza
Jozefinska
Jugowicka
Juliana Goslara
Juliana Ursyna Niemcewicza
Julii Nenko
Juliusza Kadena Bandrowskiego
Juliusza Osterwy
Juranda Ze Spychowa
|
K |
Kacik
Kacza
Kaimska
Kajetana Kozmiana
Kaktusowa
Kalinowa
Kaliska
Kalwaryjska
Kameliowa
Kamieniarska
Kamieniecka
Kanarkowa
Kapelanka
Kapielowa
Karola Bogdanowicza
Karola Bunscha
Karola Homolacsa
Karola I Jerzego Drozdowskich
Karola Kurpinskiego
Karola Szczerbinskiego
Karpacka
Kaspra Bazanki
Kawowa
Kazimierza Brodzinskiego
Kazimierza Kierzkowskiego
Kazimierza Moszynskiego
Kazimierza Pochwalskiego
Kazimierza Pulaskiego
Kazimierza Siemienowicza
Kazimierza Waltera
Kedzierzynska
Kepna
Ketlinga
Kijanki
Klemensa Junoszy Szaniawskiego
Klementyny Hoffmanowej
Kliniec
Kluszynska
Kminkowa
Kobierzynska
Kokosowa
Kokotowska
Kolejarzy
Kolejowa
Kolista
Kolna
Kolobrzeska
Kolodziejska
Kolonijna
Komandora Bohdana Wronskiego
Komandosow
Komuny Paryskiej
Konfederacka
Konrada Srzednickiego
Konrada Wallenroda
Konstantego Brandla
Konstantego Jelskiego
Konstantego Krumlowskiego
Konstantego Laszczki
Konwaliowa
Kopiec Krakusa
Koprowa
Kordiana
Kormoranow
Kosciuszkowcow
Kosiarzy
Kosocicka
Kostrzecka
Koszalinska
Koszarowka
Koszutki
Koszykarska
Kotowka
Kowalska
Kozia
Kozienicka
Kozlarska
Krajobrazowa
Kraka
Krakusa
Krasowa
Krawiecka
Kresowa
Krochmalniki
Krokusowa
Krolowka
Krosnienska
Krymska
Krystyna Z Ostrowa
Krysztalowa
Krzemieniecka
Krzemionki
Krzewowa
Krzysztofa Kamila Baczynskiego
Krzywda
Krzyztoporska
Ks. Jakuba Wujka
Ks. Jana Kusia
Ks. Jerzego Popieluszki
Ks. Piotra Sciegiennego
Ks. Pralata Mariana Laczka
Ks. Stefana Pawlickiego
Ks. Wincentego Turka
Ks. Wladyslawa Dercza
Ks. Wladyslawa Kajzera
Ks. Wladyslawa Maczynskiego
Ksawerego Pruszynskiego
Ksiedza Adolfa Zagrodzkiego
Ksiedza Franciszka Dzwigonskiego
Ksiedza Franciszka Maja
Ksiedza Franciszka Trockiego
Ksiedza Ignacego Stoszki
Ksiedza Jozefa Tischnera
Ksiedza Karola Targosza
Ksiedza Prymasa Stefana Wyszynskiego
Ksiedza Wojciecha Karabuly
Ksiezycowa
Kukielek Golkowickich
Kwatery
Kwiatowa
Kwiecista
Kwietna
|
L |
Labedzia
Lagiewnicka
Plac Lagiewnicki
Lamana
Lanckoronska
Lanowa
Lany
Lapanowska
Lasek
Laskowa
Lasogorska
Plac Lasoty
Lasowka
Laudanska
Laurowa
Lazy
Lecha
Lechicka
Plac 650 Lecia Prokocimia
Lecznicza
Legionow
Legionow Jozefa Pilsudskiego
Leona Petrazyckiego
Leona Slosarczyka
Leona Tochowicza
Leona Wachholza
Leonida Teligi
Leopolda Flanka
Leopolda Lisa Kuli
Leopolda Sliwy
Letnia
Lezce
Libertowska
Lilli Wenedy
Lipowa
Lipska
Lirnikow
Lisciasta
Lodzka
Losiowka
Lowienicka
Lubostron
Lubuska
Luciany Frassati Gawronskiej
Lucznikow
Ludomila Korczynskiego
Ludowa
Ludwika Bierkowskiego
Ludwika Gardowskiego
Ludwika Jedrzejczyka
Ludwika Mieroslawskiego
Ludwika Rydygiera
Ludwinowska
Ludwisarzy
Lukasza Opalinskiego
Lukowiec
Lusinska
Lutego Tura
Lutnia
Luzycka
Lwa Landaua
Lwowska
Lysogorska
|
M |
Macedonska
Macieja Debskiego
Macieja Jakubowskiego
Macieja Moraczewskiego
Macierzanki
Macka Z Bogdanca
Madalinskiego
Madejowka
Madera
Magazynowa
Magnolii
Majora Mieczyslawa Slabego
Makowa
Maksyma Rylskiego
Maksymiliana I Aleksandra Gierymskich
Maksymiliana Nowickiego
Maksymiliana Rutkowskiego
Mala Gora
Malachitowa
Malborska
Malutka
Malwowa
Maly Plaszow
Marcina Bielskiego
Marcowa
Mariana Batki
Mariana Czuchnowskiego
Mariana Domagaly
Mariana Raciborskiego
Marii Grzegorzewskiej
Marii I Boleslawa Wyslouchow
Marii Konopnickiej
Mariusza Zaruskiego
Marzanny
Matematykow Krakowskich
Maurycego Mochnackiego
Mazurska
Medalionow
Medyczna
Merkuriusza Polskiego
Miarowa
Michala Baluckiego
Michala I Stanislawa Jaglarzow
Michala Korpala
Michala Ossowskiego
Michala Zaka
Michala Zientary
Miecznikow
Mieczykowa
Mieczyslawa Wrony
Mieczyslawy Cwiklinskiej
Miejscowa
Mierzeja Wislana
Mieszczanska
Mila
Miroslawa Krzyzanskiego
Mirtowa
Mlodziezy
Mlynowa
Mochnaniec
Moczydlo
Modra
Mogilki
Mokra
Monte Cassino
Monterska
Morawianskiego
Motyla
Muzykow
Mydlarska
Myslenicka
Mysliwska
|
N |
Na Dolach
Na Grzadkach
Na Klincu
Na Kozlowce
Na Leszczu
Na Luku
Na Obrydki
Na Pokusie
Na Ustroniu
Na Wrzosach
Na Zakolu Wisly
Na Zjezdzie
Na Zrebie
Nad Czerna
Nad Drwina
Nad Fosa
Nad Potokiem
Nad Serafa
Nadwislanska
Nadzieja
Naleczowska
Narcyzy Zmichowskiej
Narvik
Nazaretanska
Nefrytowa
Niebieska
Niecala
Niedzicka
Niedzwiedziny
Nierowna
Niwy
Normandzka
Norymberska
Nowogrodzka
Nowohucka
Nowosadecka
Nowotarska
|
O |
Obozowa
Obroncow Helu
Obroncow Modlina
Obroncow Poczty Gdanskiej
Obroncow Tobruku
Obronna
Obrony Tynca
Odrzanska
Ogorkowa
Ogrodniki
Ojca Jozefa Bochenskiego
Okocimska
Okolna
Okreglik
Ondraszka
Opalowa
Opatkowicka
Opty
Oraczy
Orawska
Orleanska
Orszanska
Orzechowa
Osiedle Kazimierzowskie
Osiedle Na Wzgorzach
Osiedle Srebrne Uroczysko
Osiedle Waclawa Felczaka
Osiedle Zaulek Jugowicki
Osikowa
Owocowa
|
P |
Pagorkowa
Pana Tadeusza
Panska
Paproci
Parafialna
Parkowa
Pasieczna
Pastelowa
Pawla Jasienicy
Pawla Z Krosna
Perlowa
Pieninska
Pierzchowka
Pilkarska
Piotra Bardowskiego
Piusa Welonskiego
Piwna
Plaszowska
Plk. Barty
Plk. Ryszarda Kuklinskiego
Plk. Stanislawa Dabka
Aleja Plk. Wladyslawa Beliny Prazmowskiego
Pochyla
Pocztowa
Pod Debami
Pod Gwiazdami
Aleja Pod Kopcem
Pod Pomnikiem
Pod Struga
Pod Wierzbami
Podedworze
Podgorki
Podgorki Tynieckie
Podgwiezdna
Podhalanska
Podhalnie
Podlesie
Podleska
Podmilow
Podmokla
Podole
Podskale
Podworkowa
Polarna
Pollanki
Polonijna
Poprzeczna
Por. Antoniego Stawarza
Por. Halszki
Porfirowa
Poroninska
Portowa
Porucznika Emira
Porucznika Wachaly
Potrzask
Powaly Z Taczewa
Powroznicza
Aleja Powstancow Slaskich
Powstancow Wielkopolskich
Praska
Prof. Adama Bochnaka
Prof. Bronislawa Geremka
Prof. Stanislawa Lojasiewicza
Prof. Tadeusza Seweryna
Prof. Wladyslawa Konopczynskiego
Profesor Janiny Bieniarzowny
Profesora Boleslawa Wiktora Wicherkiewicza
Profesora Jana Slaskiego
Profesora Jerzego Wisniewskiego
Profesora Kazimierza Tadeusza Opalka
Profesora Michala Bobrzynskiego
Profesora Wojciecha Marii Bartla
Profesora Zdzislawa Czeppe
Prokocimska
Promienna
Promowa
Prosta
Przebisniegow
Przecinek
Przedwiosnie
Przekatna
Przelazek
Przelecz
Przelom
Przemiarki
Przemyslowa
Przewiewna
Przewoz
Przy Cegielni
Przy Kuzni
Przy Torze
Przykopy
Przylaszczki
Przyrodnicza
Plac Przystanek
Pszczelna
Pszenna
Pulkownika Jozefa Spychalskiego
Pustelnia
Pustynna
Puszkarska
Pychowicka
|
R |
Rabczanska
Rabsztynska
Raciborska
Raczna
Radlowa
Radosna
Rafala Czerwiakowskiego
Rakus
Ratajska
Rdzawa
Redemptorystow
Rekawka
Republiki Korczakowskiej
Roberta Jahody
Robotnicza
Rodzinna
Rodziny Jedow
Rolna
Romana Kielkowskiego
Romana Zelazowskiego
Romualda Traugutta
Rosista
Rozana
Rozdroze
Ruciana
Ruczaj
Rybitwy
Rydlowka
Rymanowska
Rynek Debnicki
Rynek Falecki
Rynek Podgorski
Rytownicza
Rzacka
Rzemieslnicza
|
S |
Sadka
Salezjanska
Sanatoryjna
Sandomierska
Sanocka
Sarmacka
Sasiedzka
Saska
Sebastiana Klonowica
Serbska
Sergiusza Piaseckiego
Seweryna Goszczynskiego
Seweryna Udzieli
Siarczana
Siarczanogorska
Siarczki
Sidzinska
Sielska
Siemomysla
Siostry Faustyny
Siostry Zygmunty Zimmer
Siostrzana
Skalica
Skolczanka
Skosna
Skotnicka
Skowronia
Skromna
Skrzetuskiego
Skwerowa
Slawomira Odrzywolskiego
Sliska
Slomiana
Slona Woda
Slupska
Slusarska
Smolarzy
Smolki
Smolna
Sniezna
Snozy
Snycerska
Soboniowicka
Sobotka
Sodowa
Sokolska
Solarzy
Solna
Solowki
Soroki
Sowia
Spacerowa
Spiska
Spoldzielcow
Sporna
Sportowa
Srebrna
Stacyjna
Stanislawa Balickiego
Stanislawa Debickiego
Stanislawa Dubois
Stanislawa Dzialowskiego
Stanislawa Golaba
Stanislawa Grzepskiego
Stanislawa Jasiukowicza
Stanislawa Klimeckiego
Stanislawa Mitery
Stanislawa Pronia
Stanislawa Rostworowskiego
Stanislawa Stojalowskiego
Stanislawa Szczygielskiego
Staromostowa
Starowiejska
Stawisko
Stefana Czarnieckiego
Stefana Grota Roweckiego
Stefana Kolaczkowskiego
Stefana Okrzei
Stefana Starzynskiego
Stefana Stolarza
Stefana Ziobrowskiego
Stefanii Sempolowskiej
Stepice
Stepowa
Stoczniowcow
Stoigniewa
Storczykowa
Strakowa
Strazacka
Stroma
Stroza Rybna
Strumienna
Strycharska
Studzianki
Sucha
Sudecka
Sw. Benedykta
Sw. Jacka
Sw. Kingi
Sw. Piotra
Swiatowida
Swiebodzicka
Swietojanska
Swieza
Swoboda
Swoszowicka
Szaflarska
Szara
Szarych Szeregow
Szczawnicka
Szczecinska
Szczegow
Szczesliwa
Szczygla
Szerokie Laki
Szklarska
Szkolna
Szmaragdowa
Szpakowa
Szparagowa
Szuwarowa
Szwedzka
Szybisko
Szymona Czechowicza
Szymona Syrenskiego
Szymona Szymonowica
|
T |
Taborowa
Tadeusza Banachiewicza
Tadeusza Czackiego
Tadeusza Hollendra
Tadeusza Kochmanskiego
Tadeusza Micinskiego
Tadeusza Motarskiego
Tadeusza Polomskiego
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Romanowicza
Tadeusza Sliwiaka
Tadeusza Sobesto
Tadeusza Starca
Tadeusza Stryjenskiego
Tadeusza Szafrana
Tadeusza Wazewskiego
Targowa
Tarnobrzeska
Tarnowska
Tatrzanska
Teczowa
Telimeny
Teodora Parnickiego
Teodora Rygiera
Teodora Talowskiego
Tokarska
Tomasza Prylinskiego
Tomasza Zana
Topazowa
Topiarnia
Topografow
Toporczykow
Torfowa
Torowa
Traczy
Trawniki
Tretowka
Truskawiecka
Trybuny Ludow
Tuchowska
Tulipanowa
Turecka
Turniejowa
Turonia
Twardowskiego
Tymotkowa
Tyniecka
Tyrczanka
Tytusa Chalubinskiego
|
U |
Ukosna
Urocza
Urwana
Usmiech
Uzdrowiskowa
|
W |
Waclawa Gasiorowskiego
Waclawa Lipinskiego
Waclawa Poplawskiego
Wadowicka
Walerego Slawka
Waleriana Lukasinskiego
Walgierza Wdalego
Walowa
Wandejska
Wapienna
Warowna
Wegierska
Weglarska
Wichrowa
Widlakowa
Widnokrag
Wielicka
Wielkanocna
Wielogorska
Wierchowa
Wierzbowa
Wieslawa Zarzyckiego
Wiktora Heltmana
Wiktora Zina
Wilgotna
Wilhelma I Jana Ripperow
Wincentego Bogdanowskiego
Wincentego Kadlubka
Wincentego Witosa
Winnicka
Witolda Doroszewskiego
Witolda Gombrowicza
Wladyslawa Belzy
Wladyslawa Ekielskiego
Wladyslawa Jakubca
Wladyslawa Jarockiego
Wladyslawa Mitkowskiego
Wladyslawa Poturalskiego
Wladyslawa Pytlasinskiego
Wladyslawa Rozena
Wladyslawa Taklinskiego
Wladyslawa Warnenczyka
Wlodarska
Wlodzimierza Gruszczynskiego
Wloska
Wlotowa
Wodna
Wojciecha Darasza
Wojciecha Gersona
Wojciecha Lipowskiego
Wojciecha Stattlera
Wojciecha Z Brudzewa
Wojnicka
Wolnosci
Wolska
Wroblowicka
Wspolna
Wygrana
Wypoczynkowa
Wyrwa
Wyzynna
Wzgorze
|
Z |
Za Lipkami
Za Torem
Zabawa
Zabia
Zablocie
Zaborze
Zachodnia
Zaciernie
Zacisze Drwinki
Zadworze
Zagaje
Zagonow
Zagorze
Zagrody
Zagumnie
Zakarczmie
Zaklesnie
Zakopianska
Zakow Krakowskich
Zakrzowiecka
Zalesie
Zalipki
Zamglona
Zamiejska
Zamknieta
Zamkowa
Zamlynie
Zaporoska
Zarosie
Zatorska
Zaulek
Zawila
Zawiszy
Zbaraska
Zbigniewa Herberta
Zbigniewa I Andrzeja Pronaszkow
Zbigniewa Malka
Zbrojarzy
Zbydniowicka
Zdrojowa
Zdunow
Zdunska
Zdzislawa Jachimeckiego
Zembrzycka
Zencow
Zieleniec
Zielna
Zielona
Zielonogorska
Zimna
Zlocieniowa
Zmartwychwstania Panskiego
Zniwna
Zofii Nalkowskiej
Zolnierska
Zrodlana
Zurawia
Zygmunta Milkowskiego
Zygmunta Radnickiego
Zyndrama Z Maszkowic
Zywiecka
Zyzna
|
Mapa gminy
Sąsiednie gminy