Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi - Wydział Ksiąg Wieczystych w Łodzi. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać LD1M/00003495/1
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Abrahama Szwajcera
Admiralska
Adwokacka
Agatowa
Agrestowa
Akacjowa
Akademicka
Aksamitna
Akwarelowa
Aleje Gen. Wladyslawa Sikorskiego
Aleksandra Fredry
Aleksandrowska
Aleksego Rzewskiego
Alzacka
Amazonitowa
Ametystowa
Andrzeja Niemojewskiego
Andrzeja Radka
Andrzeja Rosickiego
Antoniego Ksiazka
Antoniego Mackiewicza
Antyczna
Anyzowa
Arachidowa
Arktyczna
Aroniowa
Astrow
|
B |
Babiego Lata
Barbary
Barokowa
Bazancia
Bazarowa
Belgijska
Bernarda Wojciecha Mencla
Berylowa
Bialych Roz
Biedronkowa
Bl. Anastazego Pankiewicza
Blacharska
Bliska
Bluszczowa
Bociania
Bojownikow Getta Warszawskiego
Boksytowa
Boleslawa Limanowskiego
Boleslawa Prusa
Borowkowa
Boruty
Bracka
Bronisin
Brukowa
Brukselska
Bruzdowa
Brzegowa
Brzeska
Brzoskwiniowa
Bukowa
Bursztynowa
Bydgoska
Bylinowa
Bystrzycka
Bzowa
Bzury
|
C |
Cala
Cedrowa
Ceglana
Cementowa
Centralna
Cepowa
Chabrowa
Chemiczna
Chlopska
Chochola
Chryzantem
Ciesielska
Cisowa
Cynowa
Cyprysowa
Czapli
Czarnkowska
Czarnoleska
Czcibora
Czeremchy
Czeremoska
Czeresniowa
Czerwonych Makow
Czeslawa Niemena
Czysta
|
D |
Daliowa
Dereniowa
Diamentowa
Dojazdowa
Dolna
Doly
Dr Jozefa Kolinskiego
Dr Karola Jonschera
Dr Mieczyslawa Kaufmana
Dr Wladyslawa Bieganskiego
Drewnowska
Drozdowa
Drukarska
Drwecka
Dunska
Dzialkowa
Dziewanny
Dzika
|
E |
Edwarda Gibalskiego
Ekologiczna
Elizy Orzeszkowej
Emilii Plater
Eterowa
Eugeniusza Ajnenkiela
|
F |
Fiolkowa
Fizyczna
Flamandzka
Flandryjska
Folwarczna
Franciszka Helinskiego
Franciszka Prozka
Franciszkanska
Fryderyka Chopina
|
G |
Gdynska
Gen. Antoniego Jezioranskiego
Gen. Edmunda Taczanowskiego
Gen. Franciszka Kleeberga
Gen. Jakuba Jasinskiego
Gen. Jozefa Bema
Gen. Jozefa Sowinskiego
Gen. Karola Kniaziewicza
Gen. Kazimierza Pulaskiego
Gen. Leopolda Okulickiego "Niedzwiadka"
Gen. Michala Tokarzewskiego
Gen. Zygmunta Sierakowskiego
Generala Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
Geodezyjna
Gesia
Gipsowa
Glebowa
Gliniana
Glogowa
Glucha
Gnieznienska
Gontyny
Goplanska
Goralska
Gornicza
Gorzowska
Gotycka
Grabieniec
Graficzna
Grudziadzka
Gruntowa
Grunwaldzka
Gruszowa
Grzegorza Ciechowskiego
Aleja Grzegorza Palki
|
H |
Harcerska
Aleja Harcerzy Zatorowcow
Hektarowa
Helenowek
Heleny Radlinskiej
Helska
Hersza Berlinskiego
Hilarego Majewskiego
Hipoteczna
Hodowlana
Holenderska
Honorowa
Horacego Safrina
Hortensji
|
I |
Igora Sikiryckiego
Inflancka
Inowroclawska
Irysowa
|
J |
Jabloniowa
Jacka Kaczmarskiego
Jagiellonska
Jaglana
Jagodowa
Jakuba
Jalowcowa
Jana
Jana Dekerta
Jana Gadomskiego
Jana I Cecylii
Jana Izydora Sztaudyngera
Jana Karskiego
Jana Kochanowskiego
Jantarowa
Jarzebinowa
Jaskolcza
Jaskrowa
Jasminowa
Jasne Blonia
Jaspisowa
Jastrzebia
Jaworowa
Jedrzeja Sniadeckiego
Jerzego Toeplitza
Jesionowa
Jeza
Jeziorna
Jodlowa
Jodowa
Jozefa Brudzinskiego
Jozefa Dworzaczka
Jozefa Mianowskiego
Aleja Jozefa Odrowaza
Jozefa Sawickiego
Jozefa Zajaczkowskiego
Juliana Przybosia
Julianowska
Julii
Julii Zbijewskiej
Juliusza
|
K |
Kacza
Kaczencowa
Kakolowa
Kaletnicza
Kalinowa
Karola Libelta
Karola Miarki
Kaskadowa
Kasztanowa
Kasztelanska
Kaszubska
Kazimiery I Jana Marczynskich
Kazimierza Deczynskiego
Kieratowa
Kiwi
Klaretynska
Klasztorna
Klimatyczna
Klinowa
Klonowa
Klosowa
Kobaltowa
Kogucia
Kolektywna
Kolodziejska
Kominiarska
Kompostowa
Komputerowa
Komunardow
Konarowa
Koniczynowa
Konopna
Konrada Jazdzewskiego
Konwaliowa
Koprowa
Koronna
Korzenna
Koscielna
Koscielny
Kosmiczna
Koszykowa
Kowalska
Kozia
Kpt. Stanislawa Sojczynskiego "Warszyca"
Krajowa
Krasnoludkow
Krawiecka
Krecia
Krola Boleslawa Chrobrego
Krotka
Kruszynowa
Krynicka
Krysztalowa
Kryzysowa
Krzewowa
Krzysztofa Cedry
Krzysztofa Kamila Baczynskiego
Krzyzowa
Ks. Abp Jana Pawla Woronicza
Ks. Gen. Stanislawa Brzoski
Ks. Piotra Sciegiennego
Ks. Piotra Wawrzyniaka
Ks. Stanislawa Staszica
Ksiedza Wojciecha Jakubowicza
Ksiezycowa
Kujawska
Kuropatwia
Kwarcowa
Kwiatowa
Kwidzynska
Kwitnacej Wisni
|
L |
Labedzia
Lagiewnicka
Lanowa
Laserowa
Laurowa
Lawendowa
Lechicka
Leszczynowa
Lewa
Liliowa
Lipiec Reymontowskich
Liryczna
Lisciasta
11 Listopada
Litewska
Lniana
Lodzianka
Lomnicka
Lone I Lucjana Maslochow
Lososiowa
Lozowa
Lucji
Ludowa
Luksemburska
Lupkowa
Lutomierska
|
M |
Magnoliowa
Mahatmy Gandhiego
Makowa
Malachitowa
Malarska
Malborska
Malinowa
Malwowa
Marcina
Marcina Kasprzaka
Marii Piotrowiczowej
Marka Grechuty
Marynarska
Marysinska
Marzanny
Metalowa
Mieczyslawa Brauna
Mieczyslawa Fogga
Mieczyslawa Jagoszewskiego
Mieczyslawa Karlowicza
Mietowa
Migdalowa
Mikolaja Reja
Mimozy
Mineralna
Miodowa
Mjr Henryka Sucharskiego
Mjr Jozefa Oxinskiego
Mjr Zygmunta Szendzielarza "Lupaszki"
Mlynarska
Moczarowa
Modra
Modrzewiowa
Mokra
Morelowa
Morgowa
Morwowa
Mosiezna
Moskule
Motylowa
Mrowcza
Murarska
|
N |
Na Uboczu
Nad Niemnem
Nad Sokolowka
Nagietkowa
Narcyzowa
Narodowa
Nasienna
Nastrojowa
Nefrytowa
Niezapominajki
Normandzka
Nowopolska
Nowozencow
|
O |
Oblegorska
Obornicka
Obroncow Warszawy
Obroncow Westerplatte
Odolanowska
Ogorkowa
Ogrody Romanow
Okolna
Okoniowa
Okopowa
Okreglik
Oliwska
Olowiana
Olszowa
Olsztynska
Onyksowa
Opalowa
Organizacji "Wolnosc I Niezawislosc"
Orna
Osadnicza
Osiedlowa
Osinowa
Oswiatowa
Owcza
Owocowa
|
P |
Pabianka
Aleja Pamieci Ofiar Litzmannstadt Getto
Pancerna
Parcelacyjna
Pasieczna
Aleja Pasjonistow
Pastelowa
Pasterska
Pawia
Pawilonska
Pawla Strzeleckiego
Perlicza
Piaskowa
Piaskowiec
Piekarska
Pierwiosnkow
Aleja Pierwszej Dywizji
Piliczna
Piolunowa
Pirytowa
Pistacjowa
Piwna
Planetarna
Plantowa
Platynowa
Plk Berka Joselewicza
Plk Jozefa Zaliwskiego
Plonowa
Pocztowa
Podbialowa
Podlesna
Podrzeczna
Pogodna
Pojezierska
Polna
Polnocna
Polskiej Organizacji Wojskowej
Popiela
Popularna
Por. Bronislawa Skury Skoczynskiego "Robotnika"
Porfirowa
Porzeczkowa
Powojowa
Powstancow Wielkopolskich
Poziomkowa
Produkcyjna
Prof. Eugeniusza Romera
Prof. Jana Dylika
Prof. Jerzego Wernera
Prof. Romualda Cebertowicza
Prof. Tadeusza Banachiewicza
Prof. Tadeusza Kotarbinskiego
Profesora Waclawa Szuberta
Profesorska
Promienna
Prozna
Przeclawa Smolika
Przedwiosnie
Przelotna
Przemyslowa
Przepiorcza
Przodownikow Pracy
Przyklasztorze
Przyrodnicza
Pstragowa
Pszczelna
|
R |
Racjonalizatorow
Radlowa
Rajska
Ratajska
Renesansowa
Robotnicza
Rodla
Rogowska
Rojna
Romanowska
Romanska
Roslinna
Aleja Roz
Rubinowa
Rumiankowa
Rumunska
Rybacka
Rybna
Rydzowa
Rynek Balucki Rynek
Rysia
Rysownicza
|
S |
Sadowa
Aleja Salomei Brynickiej
Samopomocy
Sapiezynska
Sasanek
Secesyjna
Sedziowska
Selerowa
Serwituty
Setna
Sianokosy
Sierpowa
Sitowie
Skarbowa
Skarpowa
Skibowa
Skowroncza
Skrzydlata
Skrzypowa
Sliwowa
Slomiana
Sloneczna
Slowicza
Smugowa
Smutna
Snycerska
Sobotki
Sojki
Sokolowska
Spacerowa
Spadkowa
Sporna
Sprawiedliwa
Srebrna
Stalowa
Stanislawa Dzialka
Stanislawa Pietaka
Stanislawa Tybury
Starosikawska
Stary Rynek
Stasia
Stawowa
Stefana
Stefana Czarnieckiego
Stefanii Skwarczynskiej
Stokrotki
Stolarska
Storczykowa
Strumykowa
Strusia
Strykowska
Studencka
Sukiennicza
Sw. Antoniego Padewskiego
Sw. Teresy Od Dzieciatka Jezus
Swiatowida
Swierkowa
Swietlana
Swietlikow
Switezianki
Swojska
Sycylijska
Syrenki
Szafirowa
Szalwiowa
Szamotulska
Szarej Piechoty
Szczecinska
Szczesliwa
Szczygla
Szewska
Szklana
Szklarska
Szmaragdowa
Szpacza
Szparagowa
Szpinakowa
Szuwarowa
Szymona Harnama
|
T |
Tadeusza Boya Zelenskiego
Tadeusza Micinskiego
Tadeusza Mostowskiego
Tajnego Nauczania
Tarninowa
Tatarakowa
Tatarczana
Teczowa
Telefoniczna
Telewizyjna
Telimeny
Teofilowska
Tlenowa
Tokarska
Tomasza Judyma
Topazowa
Toskanska
Traktorowa
Trawiasta
Truskawkowa
Trzcinowa
Tulipanowa
Turoszowska
Turystyczna
Turzycowa
Tytoniowa
|
U |
Uniejowska
Uprawna
Uranowa
Urlopowa
Urzednicza
Uzdrowiskowa
|
W |
Waclawa Kondka
Wakacyjna
Walbrzyska
Walonska
Warecka
Warminska
Warszawska
Warzywna
Wawelska
Wczasowa
Wersalska
Wiankowa
Wiazowa
Wiceadmirala Zdzislawa Studzinskiego
Wici
Widok
Widokowa
Wielkopolska
Wiernej Rzeki
Wierzb Placzacych
Wiewiorcza
Wiklinowa
Wincentego Pola
Wladyslawa Kedry
Aleja Wlokniarzy
Wloscianska
Wloska
Wodnika
Wojciecha Glowackiego
Wojska Polskiego
Wolborska
Wolinska
Woskowa
Wrobla
Wroclawska
Wronia
Wrzesnienska
Wrzosowa
Wspolna
Wspolzawodnicza
Wycieczkowa
Wypoczynkowa
|
Z |
Zabia
Zabieniec
Zachodnia
Zadraz
Zagajnikowa
Zagonowa
Zajecza
Zapustna
Zarnowcowa
Zawilcowa
Zawiszy Czarnego
Zbaszynska
Zbozowa
Zdrojowa
Zdunska
Zeglarska
Zencow
Zgierska
Zielna
Ziemniaczana
Zimna Woda
Ziolowa
Zlocieniowa
Zlotnicza
Zmienna
Zoledziowa
Zolwiowa
Zrodlowa
Zubardzka
Zucza
Zuli Pacanowskiej
Zurawia
Zytnia
Zywokostowa
Zyzna
|
Mapa gminy
Sąsiednie gminy
Miejscowości w obrębie gminy
Delegatura: