Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi - Wydział Ksiąg Wieczystych w Łodzi. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać LD1M/00003495/1
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Adolfa Dygasinskiego
Akademii Zamojskiej
Alabastrowa
Albanska
Aleje Politechniki
Aleksandra
Alojzego
Alojzego Felinskiego
Altanowa
Amatorska
Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Anieli
Anieli Krzywon
Antenowa
Antoniego Odynca
Antoniego Wiwulskiego
Antoniny
Antoniny Hoffmanowej
Arabska
Artura Oppmana
Ary Sternfelda
Astronautow
Astronomiczna
Atutowa
Augusta Cieszkowskiego
|
B |
Bajeczna
Baltycka
Bankowa
Barwna
Basenowa
Basniowa
Beczkowa
Bednarska
Bedzinska
Betonowa
Bezpieczna
Bialostocka
Bialowieska
Bielska
Bierna
Bieszczadzka
Bilardowa
Biskupinska
Biwakowa
Bl. Wincentego Kadlubka
Blawatna
Bledowska
Blekitna
Blokowa
Blonska
Boczna
Boleslawa
Boleslawa Lesmiana
Bosmanska
Braterska
Brojecka
Bronisin
Bronislawa Zapaly
Bronislawy
Browarna
Bruzycka
Brydzowa
Brzozowa
Budowlana
Budziszynska
Bulgarska
Bulwarowa
Burtowa
|
C |
Cegielniana
Ceramiczna
Chachuly
Chlodnikowa
Chocianowicka
Chocimska
Choinska
Choralna
Chylonska
Ciasna
Ciechocinska
Cienista
Cieszynska
Codzienna
Czahary
Czerwcowa
Czerwona
Czluchowska
Czolenkowa
Czolowa
Czternastu Straconych
Czynna
Czytelnicza
|
D |
Dachowa
Daktylowa
Daleka
Darniowa
Dawna
Debowa
Dedala
Deltowa
Demokratyczna
Deotymy
Dluga
Dobrzynska
Dodatnia
Dolnoslaska
Doroty
Dorszowa
Dostawcza
Dr Zdzislawa Mierzynskiego
Duetowa
Dumna
Dynowska
Dzialowa
Dzikich Pol
Dzwiekowa
Dzwonowa
|
E |
Edwarda Szymanskiego
Ekonomiczna
Elblaska
Eleonory
Elewatorowa
Emerytalna
Emilii Sczanieckiej
Energetykow
Eugeniusza
|
F |
Falowa
Familijna
Farna
Faszynowa
Feliksy
Finansowa
Franciszka Bohomolca
|
G |
Gabrieli Zapolskiej
Gatunkowa
Gen. Ignacego Pradzynskiego
Gen. Jaroslawa Dabrowskiego
Generala Stanislawa Maczka
Gladka
Glebinowa
Gliwicka
Glogowska
Godna
Goplany
Gosciniec
Goscinna
Gospodarcza
Grabowa
Graniczna
Granitowa
Grazyny
|
H |
Halki
Hanki Ordonowny
Heleny
Heleny Radlinskiej
Henryka
Henryka Rodakowskiego
Henryka Siemiradzkiego
Henryka Wieniawskiego
Holownicza
|
I |
Ideowa
Ignacego Paderewskiego
Ilowa
Inz. Stefana Skrzywana
Ireny
|
J |
Jacka Malczewskiego
Aleja Jana Pawla Ii
Janiny
Janusza Korczaka
Jaroslawska
Jasien
Jastarnia
Jedrzejowska
Jedwabnicza
Jesiotrowa
Joachima Lelewela
Joanny
Jozefa Chelmonskiego
Jozefa Ignacego Kraszewskiego
Jozefa Korzeniowskiego
Jozefow
Jozefowska
Jubileuszowa
Juliana Ejsmonda
Juliana Korsaka
Juliana Ursyna Niemcewicza
Juliusza Kossaka
Juliusza Ordona
Juliusza Slowackiego
Jutrzenki
|
K |
Kajetana Kozmiana
Kaktusowa
Kaliska
Kamienca Podolskiego
Kanalowa
Kanclerska
Karola
Aleja Karola Anstadta
Karola Bohdanowicza
Karola Kurpinskiego
Karola Szymanowskiego
Karowa
Karpacka
Karpia
Kasowa
Kawowa
Kazimierza Chledowskiego
Kazimierza Tetmajera
Kierowa
Kierunkowa
Kijanki
Klasowa
Klaudiusza Lazowskiego
Klubowa
Kluczowa
Kolejowa
Kolobrzeska
Kolowa
Kolumny
Komfortowa
Kominowa
Komorniki
Komunalna
Koncertowa
Kongresowa
Konna
Konspiracji
Konstantego Ciolkowskiego
Konstantego Ildefonsa Galczynskiego
Kopalniana
Koralowa
Kornela Makuszynskiego
Kornela Ujejskiego
Kosmonautow
Kosynierow Gdynskich
Koszalinska
Kotoniarska
Kotwiczna
Kowalszczyzna
Kozielska
Krakusa
Kresowych Stanic
Krochmalna
Krola Wladyslawa Jagielly
Krola Wladyslawa Warnenczyka
Krolewska
Krosnienska
Krucza
Krzywa
Ks. Adama Naruszewicza
Ks. Gen. Stanislawa Brzoski
Ks. Piotra Skargi
Ksawerowska
Ksiecia Jeremiego Wisniowieckiego "Jaremy"
Ksiedza Biskupa Ignacego Krasickiego
Kurczaki
Kutnowska
Kutrowa
Kuznicka
Kwartalna
Kwaterunkowa
Kwiecista
Kwietniowa
|
L |
Laczna
Lagodna
Laskowa
Laskowice
Lazurowa
Lechoslawa Roszkowskiego
Lecznicza
Leczycka
Leona Kruczkowskiego
Leopolda Staffa
Lesna
Leszczowa
Letniskowa
Lezakowa
Libijska
Lodowa
Lodzka
Lokatorska
Lomzynska
Lotna
Lotnicza
Lubelska
Lubuska
Lucjana Rydla
Lucjana Szenwalda
Ludomira Rozyckiego
Lukowa
Luzna
Luzycka
|
M |
Maciejowicka
Magdaleny
Magnesowa
Mahoniowa
Aleja 1 Maja
3 Maja
Malego Rycerza
Mariana Piechala
Marii
Marii Konopnickiej
Marii Wedmanowej
Aleja Marszalka Edwarda Smiglego Rydza
Masztowa
Aleja Matek Polskich
Matowa
Maurycego Beniowskiego
Maurycego Mochnackiego
Mazurska
Mewy
Michala
Michala Baluckiego
Michala Drzymaly
Michala Wolodyjowskiego
Michalowska
Mieczyslawa Niedzialkowskiego
Miedzyrzecze
Miejska
Mielizny
Mierzejowa
Mieszczanska
Mieszkalna
Mila
Milionowa
Milosna
Miniaturowa
Mjr Waleriana Lukasinskiego
Mlynek
Mocna
Morenowa
Morska
Mozaikowa
Mrozna
Mulinowicza
Municypalna
Murawy
Muszlowa
Mylna
Mysliwska
Myslowicka
|
N |
Nad Jasieniem
Nad Nerem
Nad Stawem
Nadwodna
Narcyzy Zmichowskiej
Narewska
Narwik
Natalii
Naturalna
Niepodleglosci
Niepolomicka
Niwelacyjna
Nizinna
Notecka
Nowe Gorki
Nurkowa
|
O |
Oazowa
Obszerna
Obwodowa
Obywatelska
Odrzanska
Ofiarna
Ogniskowa
Ogrodnicza
Okienna
Okregowa
Okrezna
Oksywie
Olechowska
Opalowa
Opiekuncza
Opoczynska
Orlowska
Oskara Flatta
Osobliwa
Placowa
|
P |
Pabianicka
Palacowa
Panoramiczna
Panska
Paprociowa
Paradna
Pasjansowa
Patriotyczna
Pawla
Perkalowa
Piaseczna
Piasta
Piekna
Piesza
Pikowa
Pilota Plk Stanislawa Skarzynskiego
Pilska
Piotrkowska
Piwowarska
Plaska
Plastyczna
Platanowa
Plazowa
Plenerowa
Plk Jana Kilinskiego
Plk Piotra Wysockiego
Plocka
Plomienna
Plynna
Plytka
Podgorna
Podhalanska
Podmiejska
Podmokla
Pogorzel
Pokladowa
Pokojowa
Polarna
Polesie
Poli Gojawiczynskiej
Popioly
Poprzeczna
Portowa
Poselska
Postepowa
Potulna
Powiatowa
Powszechna
Powtorna
Pozioma
Poznanska
Praska
Prof. Witolda Doroszewskiego
Prof. Wlodzimierza Musiala
Profesora Edwarda Rosseta
Profilowa
Promowa
Prosnienska
Prosta
Pryncypalna
Przechodnia
Przedborska
Przednia
Przedswit
Przelomowa
Przesmyk
Przestrzenna
Przewodnia
Przygodna
Przyjacielska
Przyjemna
Przyrzeczna
Przystan
Przyszkole
Pucka
Purpurowa
Pusta
Pustynna
|
R |
Rabindranatha Tagore
Radomska
Radosna
Radunska
Rafowa
Redowa
Reduta
Regatowa
Rejonowa
Rentowna
Retmanska
Rocznicowa
Rodzinna
Rokicka
Rolnicza
Romana
Rowna
Rownikowa
Rozalii
Rozana
Rozewie
Rozlegla
Rozwojowa
Rteciowa
Ruchliwa
Ruczajowa
Rudzianka
Rudzka
Rycerska
Rymanowska
Rzemieslnicza
Rzgowska
|
S |
Saharyjska
Sanitariuszek
Sanocka
Sarmacka
Sasiedzka
Scaleniowa
Sebastiana Felsztynskiego
Sejmowa
Sekwestratorska
Senatorska
Serdeczna
Siarczana
Siedlecka
Sieradzka
Siostrzana
Skosna
Skrajna
Skromna
Skupiona
Skwer Im. Swietego Maksymiliana Marii Kolbego
Skwerowa
Slaska
Slawna
Slowianska
Slupska
Smocza
Smolna
Socjalna
Sokola
Solankowa
Sopocka
Sosnowa
Sosnowiecka
Splawna
Spoleczna
Sportowa
Srednia
Stanislawa Brzozowskiego
Stanislawa Dubois
Stanislawa Jachowicza
Stanislawa Przybyszewskiego
Stanislawa Skalskiego
Stanislawy Leszczynskiej
Starogardzka
Starorudzka
Staroscinska
Startowa
Statutowa
Stefana Rogozinskiego
Stepowa
Sternicza
Stocka
Strazacka
Straznicza
Strefowa
Strycharska
Strzelecka
Studzienna
Stylowa
Suszarniana
Suwalska
Sw. Franciszka Z Asyzu
Sw. Jana Bozego
Sw. Rafala Kalinowskiego
Swiecka
Swierszczyka
Swietego Wojciecha
Swietna
Swietojanska
Swobodna
Sygnalowa
Szara
Szczera
Szkolna
Szkoly Orlat
Szumna
Szybowa
Szybowcowa
Szymona Szymonowica
|
T |
Tabelowa
Tadeusza Czackiego
Tadeusza Labedzkiego
Tadeusza Rejtana
Tatrzanska
Tczewska
Techniczna
Teofila Lenartowicza
Terenowa
Tomaszowska
Torfowa
Torowa
Torunska
Transportowa
Trebacka
Treflowa
Trudna
Trwala
Trybunalska
Turbinowa
Tuszynska
|
U |
Ujazd
Ujscie
Ukryta
Unicka
Uroczysko
Ustronna
|
W |
Walerego Przyborowskiego
Walerego Wroblewskiego
Wazow
Wczesna
Wdzieczna
Wedkarska
Wejherowska
Welniana
Wesola
Widawska
Widna
Wiekowa
Wigilijna
Wiosenna
Wiosniana
Wirowa
Wiskicka
Witolda
Witolda Gombrowicza
Wladyslawa Anczyca
Wladyslawa Broniewskiego
Wladyslawa Lokietka
Wladyslawa Orkana
Wladyslawa Reymonta
Wladyslawa Uminskiego
Wladyslawy Kenizanki
Wojciecha Boguslawskiego
Wojciecha Gersona
Wojewodzka
Wojtowska
Wolczanska
Woznicza
Wrzecionowa
Wyscigowa
Wyspowa
Wyzsza
|
Z |
Zabrzezna
Zacna
Zagadkowa
Zaglebie
Zagraniczna
Zagrodowa
Zakliczynska
Zakopianska
Zalewowa
Zamknieta
Zamojska
Zamorska
Zamulna
Zaolzianska
Zarzeczna
Zarzewska
Zastawna
Zatokowa
Zbaraska
Zenitowa
Zespolowa
Zgodna
Ziemianska
Ziomkowa
Zjednoczenia
Zofii Nalkowskiej
Zolta
Zuchow
Zwawa
Zwirowa
Zwrotnikowa
Zyczliwa
Zygmunta
Zygmuntowska
Zywotna
|
Mapa gminy
Sąsiednie gminy
Miejscowości w obrębie gminy
Delegatura: