Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim - Wydział Ksiąg Wieczystych w Ostrowie Wielkopolskim. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać KZ1W/00001870/4
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Agnieszki Osieckiej
Agrestowa
Akacjowa
Anastazego Cywinskiego
Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Andrzeja Niegolewskiego
Andrzeja Niesiolowskiego
Antoniego Bronikowskiego
Antoniego Serbenskiego
Antoniego Smigla
Armii Krajowej
Aroniowa
Asnyka
Azaliowa
|
B |
Bacewicz
Bajkowa
Bakaliowa
Baltycka
Bartosza
Batorego
Bema
Biskupa Arkadiusza Lisieckiego
Biskupa Wincentego Kadlubka
Boczna
Boleslawa Limanowskiego
Boleslawa Prusa
Bolka I Lolka
Bracka
Bratnia
Browarna
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Budowlanych
Bukowa
Bzowa
|
C |
Cedrowa
Ceglana
Ceglowa
Chlapowskiego
Chlopickiego
Chlopska
Chodkiewicza
Cicha
Ciesielska
Cisowa
Cypriana Godebskiego
Cypriana Norwida
Cyprysowa
Czarnieckiego
Czeresniowa
Czerwonych Kosynierow
Czeslawa Niemena
Czwartakow
|
D |
Daleka
Daliowa
Debowa
Dekarska
Dembinskiego
Dluga
Dobra
Dojazdowa
Dolna
Dozynkowa
Dr Aleksandra Dubiskiego
Dr Tadeusza Jankowskiego
Dworcowa
Dywizjonu 303
Dzialkowa
|
E |
Ekologiczna
Elizy Orzeszkowej
Emilii Plater
Emilii Sczanieckiej
Ewarysta Estkowskiego
|
F |
Franciszka Kowalskiego
Fryderyka Chopina
|
G |
Gabriela Narutowicza
Gabrieli Zapolskiej
Gajowa
Garncarska
Gdanska
Gen. Bronislawa Ducha
Gen. Chrzanowskiego
Gen. Dwernickiego
Gen. Edmunda Taczanowskiego
Gen. Franciszka Kleeberga
Gen. Franciszka Zymirskiego
Gen. Jana Henryka Dabrowskiego
Gen. Jasinskiego
Gen. Jozefa Dowbor Musnickiego
Gen. Jozefa Hallera
Gen. Kackiego
Gen. Kazimierza Glabisza
Gen. Kniaziewicza
Gen. Madalinskiego
Gen. Romana Abrahama
Gen. Sikorskiego
Gen. Stanislawa Skalskiego
Gen. Stanislawa Taczaka
Gen. Tadeusza Kutrzeby
Gen. Wladyslawa Andersa
Gimnazjalna
Glinkowa
Glogowa
Glogowska
Glowackiego
Golebia
Gorna
Gornicza
Gorzycka
Grabowa
Grabowska
Graniczna
Grawerska
Grobla
Grodzienska
Gronowa
Grunwaldzka
Grzybowa
Gustawa Bojanowskiego
Gwarna
|
H |
Harcerska
Hebanowa
Heleny Modrzejewskiej
Hetmanska
|
I |
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Krasickiego
Ignacego Kraszewskiego
Igora Newerlego
Inzynierska
Ireny Kosmowskiej
Irysowa
|
J |
Jabloniowa
Jachtowa
Jacka Malczewskiego
Jagodowa
Jalowcowa
Jana Brzechwy
Jana Danysza
Jana Dekerta
Jana Dlugosza
Jana Marianskiego
Jana Mertki
Jana Pietrusinskiego
Janusza Kusocinskiego
Jaroslawa Iwaszkiewicza
Jarzebinowa
Jasia I Malgosi
Jasminowa
Jasna
Jastrzebia
Jaworowa
Jerzego Ofierskiego
Jesienna
Jesionowa
Jezynowa
Jodlowa
Jozefa Chelmonskiego
Jozefa Dwornika
Jozefa Jurka
Jozefa Sierakowskiego
Jozefa Sikory
Juliana Korsaka
|
K |
Kalinowa
Kaliska
Kamienna
Kamila Baczynskiego
Kantaka
Kardynala M. Ledochowskiego
Kasprowicza
Kasztanowa
Kaszubska
Katowa
Kazimiery Illakowiczowny
Kazimierza Fraszczaka
Kazimierza Grzeskowiaka
Kazimierza Pussaka
Kilinskiego
Klasztorna
Klemensa Tomczeka
Klodzka
Klonowa
Klonowicza
Klosowa
Klubowa
Kolejarska
Kolejowa
Kolorowa
Komuny Paryskiej
Koncowa
Konopna
Konopnickiej
Konwaliowa
Kordeckiego
Kornela Makuszynskiego
Koscielna
Kosciuszki
Kossak
Koszalka Opalka
Koziolka Matolka
Krakowska
Krancowa
Kreta
Krolowej Jadwigi
Krotka
Krotoszynska
Krzysztofa Arciszewskiego
Krzysztofa Komedy Trzcinskiego
Krzywa
Ks. Augustyna Szamarzewskiego
Ks. Ignacego Jana Skorupki
Ks. Jana Kompally
Ks. Jerzego Popieluszki
Ks. Jozefa Warszawskiego
Ks. Kardynala Edmunda Dalbora
Ks. Mjr Franciszka Dymarskiego
Ks. Pralata Czeslawa Majorka
Ks. Walentego Smigielskiego
Kubusia Puchatka
Kujawska
Kukulcza
Kuznicza
Kwiatowa
|
L |
Laczna
Lakowa
Lamana
Langiewicza
Lanowa
Laurowa
Lawendowa
Leczycka
Leona Walczaka
Lesna
Leszczynowa
Letnia
Limbowa
Lipowa
Lodzka
Lotnicza
Lubelska
Lubuska
Ludwika Warynskiego
Ludwika Zamenhofa
Lwowska
|
M |
Macieja Rataja
Mahoniowa
3 Maja
Majdan
Makowa
Mala
Malinowa
Malwowa
Marcina Kasprzaka
Mariana Grzesczyka
Marii Curie Sklodowskiej
Marii Szembekowej
Marka Grechuty
Marszalka Jozefa Pilsudskiego
Matejki
Mazurska
Melchiora Wankowicza
Michala Drzymaly
Michala Ossowskiego
Mickiewicza
Mikolaja Kopernika
Mikolaja Reja
Mila
Miodowa
Miroslawa Ferica
Mlodziezowa
Mlynska
Modrzewiowa
Moniuszki
Morelowa
M.Pawlikowskiej Jasnorzewskiej
Murarska
Mylna
Mysliwska
|
N |
Na Skraju
Nadbrzezna
Niedluga
Niska
Nowa
Nowa Krepa
|
O |
Obroncow Westerplatte
Obrzeze
Odlegla
Odolanowska
Odskok
Ogrodowa
Okolna
Okopowa
Okrezna
Okrzei
Olchowa
Olgi Boznanskiej
Olgi Malkowskiej
Olimpijska
Oliwkowa
Olobocka
Olszowa
Olsztynska
Olszynowa
Opolska
Orzechowa
Osadnicza
Osiedle Lesne
Osiedle Robotnicze
Osiedlowa
Owsiana
|
P |
Palucka
Parkowa
Partyzancka
Piaskowa
Piastowska
Piekna
Piesza
Piotra Bardowskiego
Piotra Sciegiennego
Piotrusia Pana
Pl. 23 Stycznia
Pl. Bankowy
Pl. Stefana Rowinskiego
Platanowa
Plazowa
Plk. Fr.Nullo
Podlaska
Podolska
Pogodna
Poleska
Poli Gojawiczynskiej
Polna
Polnocna
Polskiego Czerwonego Krzyza
Poludniowa
Pomorska
Poniatowskiego
Poprzeczna
Powstancow Slaskich
Powstancow Warszawskich
Powstancow Wlkp.
Powstania Listopadowego
Powstania Styczniowego
Poziomkowa
Poznanska
Pradzynskiego
Prochnika
Prof. Jozefa Jachimka
Profesora Kaliny
Promienista
Promykowa
Prosta
Pruslinska
Przechodnia
Przesieka
Przeskok
Przesmyk
Przy Lesie
Przyjacielska
Przymiejska
Pszenna
Pulaskiego
60 Pulku Piechoty
|
R |
Rabczynska
Radlowska
Radosna
Raszkowska
Regatowa
Rejtana
Reymonta
Rolna
Romana I Henryka Zydorczakow
Romualda Mielczarskiego
Rozana
Rynek
Rzemieslnicza
|
S |
Sadowa
Sienkiewicza
Sieroca
Siewna
Skladowa
Skowronkowa
Skryta
Slaska
Sloneczna
Slowackiego
Slowikowa
Slusarska
Sobieskiego
Aleja Solidarnosci
Sopocka Sopocka
Sosnowa
Sowia
Sowinskiego
Spacerowa
Spichrzowa
Spokojna
Sporna
Sportowa
Srodkowa
Stacha Swistackiego
Stanislawa Konarskiego
Stanislawa Kunickiego
Stanislawa Mikolajczyka
Stanislawowska
Staroprzygodzka
Starotargowa
Staszica
Stefanii Sempolowskiej
Strazacka
Strumykowa
Strzelecka
Sukiennicza
Swierkowa
Swietlicowa
Swit
Swobodna
Szafirowa
Szczecinska
Szczesliwa
Szkolna
Szkutnicza
|
T |
Targowa
Teczowa
Tokarska
Tomasza Karola Bartkiewicza
Tomasza Zana
Topolowa
Torowa
Torunska
Towarowa
Traugutta
Trzcinowa
Tucholska
Tuwima
Tylna
|
U |
Ukosna
Urocza
|
W |
Walerego Lukasinskiego
Walerego Wroblewskiego
Warminska
Waska
Weglowa
Wenecja
Wesola
Wiazowa
Widok
Wiejska
Wierzbowa
Wigury
Wiklinowa
Wilcza
Wilenska
Wincentego Witosa
Winna
Wiosenna
Wioslarska
Wiosny Ludow
Wisniowa
Wladyslawa Broniewskiego
Wladyslawa Wawrzyniaka
Wlodzimierza Lewandowskiego
Wlodzimierza Majakowskiego
Wloscianska
Wodna
Wojciecha Baka
Wojciecha Korfantego
Wojska Polskiego
Wolnosci
Wolynska
Wozna
Wroclawska
Wspolna
Wybickiego
Wyjazdowa
Wylotowa
Wysocka
Wysoka
Wyspianskiego
|
Z |
Zachodnia
Zacisze
Zagajnikowa
Zakatek
Zapiecek
Zatorze
Zbrojarska
Zebcowska
Zeromskiego
Zielna
Zielona
Zimowa
Zjazd
Zlota
Zniwna
Zofii Nalkowskiej
Zolkiewskiego
Zwirki
Zwirowa
Zytnia
|
Mapa gminy
Obszar podlegający pod sąd
Wydziały Wieczystoksięgowe Sądu Rejonowego
Wydziały Wieczystoksięgowe z siedzibą w miejscowości Ostrów Wielkopolski
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim - Wydział Ksiąg Wieczystych w Ostrowie Wielkopolskim otrzymał kod wydziału KZ1W. W ten sposób numerowane są wszystkie Księgi Wieczyste obsługiwane przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu w Ostrowie Wielkopolskim. Księga wieczysta prowadzona przez ten sąd będzie miała postać KZ1W/00001870/4
Księgi wieczyste prowadzone przez Sąd można przeglądać osobiście w siedzibie wydziału pod adresem Sądowa 2, 63-417 Ostrów Wielkopolski w godzinach poniedziałek: 7.15-18.00, wtorek: 7.15-15.15, środa: 7.15-15.15, czwartek: 7.15-15.15, piątek: 7.15-15.15.
Jeśli znasz numer księgi wieczystej możesz przeglądać ją online korzystając z bezpłatnej przeglądarki ksiąg wieczystych na naszej stronie. (wymagane logowanie). Księgi wieczyste dostępne są również w wersji online na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości (ekw.ms.gov.pl)
Jeśli nie znasz znasz numeru księgi wieczystej możesz go wyszukać według adresu lub według identyfikatora działki Obie wyszukiwarki dostępne są na naszej stronie. (Odkrycie numeru księgi jest usługą płatną)