Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim - Wydział Ksiąg Wieczystych w Mińsku Mazowieckim. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać SI1M/00063334/4
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Akacjowa
Andersa
Armii Krajowej
1 Armii Wojska Polskiego
Asfaltowa
|
B |
Baczynskiego
Bagno
Barylki
Bema
Biskupa Ignacego Krasickiego
Boguslawskiego
Broniewskiego
Brzozowa
Bydgoska
|
C |
Chelmonskiego
Chelmska
Chopina
Cicha
Cieplaka
Plac Czarnieckiego
Czeresniowa
Czynu Spolecznego
|
D |
Dabka
Dabrowki
Dabrowskiego
Debowa
Dluga
Dobrzanskiego
Dojazdowa
Drobiarska
Dworcowa
Dzielna
Dzika
|
F |
Francuska
Fredry
|
G |
Gdanska
Glowackiego
Grabinska
Grabskiego
Graniczna
Grottgera
Grudzinskiego
Grunwaldzka
Grzybowa
Gwarna
|
H |
Hallera
Harcerska
Helska
Hotelowa
|
I |
Idzikowskiego
Iwaszkiewicza
|
J |
Jagiellonska
Jagodowa
Jalowcowa
Jana Iii Sobieskiego
Jana Karola Chodkiewicza
Jasminowa
Jasna
Jednosci
Jodlowa
|
K |
Kardynala Stefana Wyszynskiego
Kasprowicza
Kasztanowa
Kielecka
Kilinskiego Jana
Kleeberga
Klonowa
Kochanowskiego
Kolejowa
Kollataja
Kombatantow
Konarskiego
Konopnickiej
Konwaliowa
Kopernika
Kormoranow
Kosciuszki
Kossaka
Koszalinska
Krakowska
Krasinskiego
Kraszewskiego
Krolewska
Krotka
Krucza
Kruczkowskiego
Krzywa
Ks. Jana Twardowskiego
Ks. Waclawa Korysia
Ksiedza Ignacego Skorupki
Ksiedza Jerzego Popieluszki
Kutrzeby
Kwiatowa
|
L |
Laczna
Lakowa
Legionow
Lesna
Leszczynowa
Lipowa
11 Listopada
Lomzynska
Lubelska
Ludowa
Lukasinskiego
|
M |
Maczka
Magnoliowa
Magnuszewska
3 Maja
Makow Polnych
Maksymiliana Kolbego
Malachowskiego
Malego Ksiecia
Malinowa
Marianska
Matejki
Mazowiecka
Mickiewicza
Miedziana
Mieszka I
Mila
Minska
Miodowa
Mlodosci
Mokra
Moniuszki
Moraczewskiego
Mysia
|
N |
Nalkowskiej Zofii
Narutowicza Gabriela
Niecala
Niemcewicza
Niemojewskiego
Norwida
Nowa
|
O |
Oginskiego
Ogrodnicza
Okrzei
Okulickiego
Okuniewska
Oleandrow
Olsztynska
Olszyny
Opolska
Orla
Orzeszkowej
Osiedlowa
|
P |
Paca
Paderewskiego
Partyzantow
Piaskowa
Piastowska
Piekna
Pierwszej Kadrowej
Aleja Pilsudskiego
Plater
Plocka
Pocztowa
Podlesna
Pogodna
Polna
Poludniowa
Poniatowskiego
Poprzeczna
Poziomkowa
Poznanska
Prosta
Prusa
Przechodnia
Przejazd
Przybosia
Przybyszewskiego
Pulaskiego
Puszkina
|
R |
Rataja
Reja
Rejtana
Reymonta
Rodziewiczowny
Rotmistra Witolda Pileckiego
Rozana
Rzemieslnicza
|
S |
Sandomierska
Sasankowa
Sejmowa
Sielankowa
Sienkiewicza
15 Sierpnia
Sklodowskiej Curie
Sloneczna
Slowackiego
Solskiego
Sosabowskiego
Sosnowa
Spacerowa
Stalowa
Stanislawa Lema
Starych Debow
Starzynskiego
Staszica
Stefana Batorego
Sucharskiego
Swierkowa
Swietochowskiego
Swietojanska
Szaserow
Szczecinska
Szekspira
Szklarniowa
Szkolna
Szosowa
Szymanowskiego
|
T |
Teczowa
Tetmajera
Topolowa
Torfowa
Trakt Brzeski
Traugutta
Truskawkowa
Tuwima
|
W |
Warecka
Waska
Wenecka
Wiejska
Wierzbowa
Wilsona
Wiosenna
Wisniowa
Wladyslawa Sikorskiego
Wodociagowa
Wroclawska
Wronskiego
15 Wrzesnia
Wrzosowa
Wspolna
Wyspianskiego
Wyzwolenia
|
Z |
Zaciszna
Zamojska
Zawiszy
Zelazna
Zelwerowicza
Zeromskiego
Zielona
Zurawska
Zwirowa
|
Mapa gminy