Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Zgierzu - Wydział Ksiąg Wieczystych w Zgierzu. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać LD1G/00030519/8
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Agnieszki Osieckiej
Al. 1 Maja
Augustyna Kordeckiego
|
B |
Balucka
Bankowa
Bartosza Glowackiego
Bielanska
Boleslawa Chrobrego
Boleslawa Krzywoustego
Boleslawa Smialego
Bruzyca
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Bukowa
|
C |
Chlopska
Chmielna
Ciepla
Cisowa
Cytrynowa
Czeslawa Milosza
Czeslawa Niemena
|
D |
Dabrowki
Debowa
Dluga
|
F |
Franciszkanska
Franin
Fryderyka Chopina
|
G |
Gabriela Narutowicza
Gerwazego
11 Go Listopada
Gorna
Grabowa
Grazyny
|
H |
Henryka Sienkiewicza
Hugona Kollataja
|
I |
Ignacego Daszynskiego
Ignacego Paderewskiego
Ignacego Solarza
|
J |
Jacka Soplicy
Jakuba Jasinskiego
Jalowcowa
Jana Kiepury
Jana Kilinskiego
Jana Machulskiego
Jana Olbrachta
Jankiela
Jarzebinowa
Jeczmienna
Jedrzeja Czerniaka
Jesionowa
Jodlowa
Jozefa Ignacego Kraszewskiego
Jozefa Pilsudskiego
Juliusza Slowackiego
|
K |
Kaczencowa
Kalinowa
Kasztanowa
Katna
Kazimierza Jagiellonczyka
Kazimierza Odnowiciela
Kazimierza Wielkiego
Kingi
Kioskowa
Klonowa
Kolorowa
Kombatantow
Konrada Wallenroda
Konstantynowska
Konstytucji 3 Go Maja
Krola Aleksandra
Krolowej Bony
Krolowej Jadwigi
Krotka
Krzywa
Ks. Jozefa Poniatowskiego
Kwiatowa
|
L |
Lakowa
Leczycka
Legionowa
Lesna
Litewska
Lodowa
Lodzka
Lomnik
Ludowa
Ludwika Warynskiego
Ludwika Wegierskiego
|
M |
Macieja Rataja
Malinowa
Marii Konopnickiej
Marii Sklodowskiej Curie
Michala Wolodyjowskiego
Mickiewicza
Mieszka I
Modrzewiowa
Morelowa
Morwowa
|
N |
Niezapominajki
Nowogrodzka
Nowokaliska
Noworudna
|
O |
Ogrodowa
Okrzei
Olchowa
|
P |
Pabianicka
Parkowa
Piaskowa
Piekna
Piotra Sciegiennego
Piotrkowska
Polna
Polnocna
Poludniowa
Porzeczkowa
Poselska
Protazego
Przejazd
Przemyslawa Ii
Pszenna
Pusta
|
R |
Rafala Bratoszewskiego
Rafalki
Romana Dmowskiego
Rozana
Rudna
Rzeczna
|
S |
Sarenki
Senatorska
Skladowa
Sosnowa
Spoldzielcza
Sportowa
Stanislawa Konarskiego
Stanislawa Mikolajczyka
Stanislawa Moniuszki
Stanislawa Staszica
Stefana Batorego
Stefana Zeromskiego
Strumykowa
17 Stycznia
Swierkowa
Swojska
Szatonia
Szczesliwa
Szwedzka
|
T |
Tadeusza
Tadeusza Kosciuszki
Targowa
Targowy Rynek
Telimeny
Torfowa
Truskawkowa
Turecka
|
W |
Warszawska
Waska
Wdzieczna
Wiatraczna
Wierzbinska
Wiklinowa
Wincentego Witosa
Winogronowa
Witolda Gombrowicza
Wladyslawa Hermana
Wladyslawa Iv
Wladyslawa Reymonta
Wladyslawa Sikorskiego
Wladyslawa Warnenczyka
Wojska Polskiego
Wojskiego
Wolnosci
Wolska
Wrzosowa
Wschodnia
Wyzwolenia
|
Y |
Placydowska
|
Z |
Zachodnia
Zbozowa
Zgierska
Zielona
Zimna
Ziolowa
Zygmunta Augusta
Zygmunta Iii Wazy
Zygmunta Starego
|
Mapa gminy
Miejscowości w obrębie gminy
Miasto w gminie miejsko-wiejskiej:
Obszar wiejski gminy miejsko-wiejskiej: