Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy - Wydział Ksiąg Wieczystych w Bydgoszczy. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać BY1B/00082453/5
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Adama Asnyka
Adama Czartoryskiego
Adama Grzymaly Siedleckiego
Adama Naruszewicza
Agatowa
Agrestowa
Akacjowa
Akademicka
Al. Armii Krajowej
Albatrosowa
Aleje Adama Mickiewicza
Aleje Jana Pawla Ii
Aleje Ossolinskich
Aleje Planu 6 Letniego
Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego
Aleksandra Fredry
Aleksandra Kaminskiego
Aleksandra Krzywca
Aleksandra Zelwerowicza
Aleksandrowska
Alfonsa Hoffmanna
Alfonsa Licznerskiego
Alpejska
Altanowa
Ametystowa
Amurowa
Andrzeja Kmicica
Andrzeja Nowackiego
Andrzeja Szwalbego
Antoniego Choloniewskiego
Antoniego Jedruszka
Antoniego Madalinskiego
Architektow
Armii Ludowej
Arnolda
Artura Grottgera
Artyleryjska
Augusta Cieszkowskiego
Augustowska
Augustyna I Romana Tragerow
Azaliowa
Azbestowa
|
B |
Babia Wies
Bagienna
Balkanska
Baltycka
Bananowa
Barcinska
Bartlomieja Wardynskiego
Bartlomieja Z Bydgoszczy
Bartnicza
Bartosza Glowackiego
Barwna
Batalionow Chlopskich
Bazancia
Berberysowa
Bernarda Chelkowskiego
Bernarda Chrzanowskiego
Bernardynska
Beskidzka
Betoniarzy
Bialoblocka
Bialogardzka
Bialostocka
Biedaszkowo
Biedronkowa
Bielicka
Bielska
Bieszczadzka
Bilgorajska
Biskupa Michala Kozala
Biskupinska
Biwakowa
Bl. Franciszka Dachtery
Bl. Wincentego Kadlubka
Bladzimska
Blawatkowa
Bledowska
Blekitna
Blotna
Bluszczowa
Bocianowo
Boczna
Bogdana Raczkowskiego
Boguslawa Sujkowskiego
Bohaterow Kragujewca
Bohaterow Westerplatte
Bohdana Zaleskiego
Boleniowa
Boleslawa Chrobrego
Boleslawa Orlinskiego
Boleslawa Prusa
Boleslawa Ruminskiego
Borowiacka
Borowikowa
Borsucza
Borzenkowska
Bosniacka
Botaniczna
Braci Bazanskich
Braniewska
Bratkowa
Brodnicka
Bronislawa Czecha
Bronislawa Potockiego
Bronislawa Trentowskiego
Bronislawa Zygfryda Nowickiego
Bruska
Brzegowa
Brzeska
Brzezinska
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Budowlana
Bukowa
Bulgarska
Bulwary
Bursztynowa
Burzowa
Buska
Buszkowska
Bydgoska
Bydgoskich Olimpijczykow
Bydgoskich Przemyslowcow
Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej
Byszewska
Bytowska
|
C |
Cechowa
Cedynska
Cegielniana
Cekcynska
Celna
Ceramiczna
Certowa
Chabrowa
Charzykowska
Checinska
Chelminska
Plac Chelminski
Chelmzynska
Chemiczna
Chlebowa
Chlodna
Chlopska
Chmielna
Chmurna
Chocimska
Chojnicka
Chorwacka
Chorzowska
Christiana Andersena
Chwytowo
Ciasna
Cicha
Ciechocinska
Cienista
Ciepla
Cieplicka
Ciernikowa
Cierpicka
Ciesielska
Cietrzewia
Cisowa
Cmentarna
Cypriana Kamila Norwida
Cytrusowa
Czapla
Czarlinskich
Czarna Droga
Czarnkowska
Czeremcha
Czeresniowa
Czerkaska
Czerwonego Krzyza
Czeska
Czeslawa Lewinskiego
Czeslawa Nieduszynskiego
Czestochowska
Czluchowska
Czolgistow
Czorsztynska
Czyzykowa
|
D |
Dabrowa
Dabska
Daglezjowa
Daktylowa
Daleka
Darlowska
Deblinska
Debowa
Dekarzy
Delfinowa
Deszczowa
Dluga
Dobrzynska
Dolina
Dorodna
Dorszowa
Dozynkowa
Dr Antoniego Jurasza
Dr. Emila Warminskiego
Dr Jana Piechockiego
Dr Stanislawa Meysnera
Dr Wladyslawa Baranowskiego
Dr Zygmunta Kasperowicza
Drawska
Drozdow
Drzycimska
Dukielska
Dworcowa
Dworzec
15 Dywizji Piechoty Wielkopolskiej
11 Dywizjonu Artylerii Konnej
Dzialdowska
Dzieciolowa
Dzokejowa
|
E |
Edmunda Matuszewskiego
Edwarda Soboczynskiego
Edwarda Zurna
Elblaska
Elizy Orzeszkowej
Emilianowska
Emilii Plater
Energetyczna
Ernsta Petersona
Eugeniusza Kwiatkowskiego
Ewy Szelburg Zarembiny
|
F |
Fabryczna
Falista
Farna
Felicji Krysiewiczowej
Feliksa Nowowiejskiego
Feliksa Stamma
Filarecka
Filmowa
Filomatow
Filtrowa
Fiolkowa
Flisacka
Fordonska
Franciszka Gajewskiego
Franciszka Kiedrowskiego
Franciszka Witeckiego
Franciszka Zwirki I Stanislawa Wigury
Franza Blumwego
Fromborska
Fryderyka Chopina
|
G |
Gabrieli Zapolskiej
Gajowa
Galla Anonima
Garbary
Gasawska
Gawedy
Gawronia
Gdanska
Gdynska
Gen. Amilkara Kosinskiego
Gen. Franciszka Kleeberga
Gen. Jozefa Dowbor Musnickiego
Gen. Jozefa Hallera
Gen. Leopolda Okulickiego
Gen. Stanislawa Grzmota Skotnickiego
Gen. Stanislawa Taczaka
Gen. Stefana Roweckiego Grota
Gen. Tadeusza Bora Komorowskiego
Gen. Wiktora Thommee
Gen. Wladyslawa Andersa
Gen. Wladyslawa Bortnowskiego
Gen. Wladyslawa Sikorskiego
Gen. Zygmunta Berlinga
Generalska
Geodetow
Gesia
Gimnazjalna
Gladka
Glebinowa
Glebowa
Glinki
Gliwicka
Glogowska
Glucha
Gluszcowa
Gminna
Gniewkowska
Gnieznienska
Gogolinska
Golebia
Golubska
Goralska
Gorczanska
Gorna
Gorskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
Gorzowska
Gorzyskowo
Gorzysta
Goscieradzka
Goscinna
Gostycynska
Gozdzikowa
Grabowa
Gradowa
Grajewska
Graniczna
Granitowa
Grenadierow
Grobla
Grodzka
Grojecka
Gromadzka
Grudziadzka
Grunwaldzka
Gryczana
Gryfa Pomorskiego
Grzybowa
Gustawa Morcinka
Gwardzistow
Gwiezdzista
|
H |
Halibutowa
Halicka
Haliny Stabrowskiej
Harcerska
Hebanowa
Heleny Marusarzowny
Helska
Henryka Kulpinskiego
Henryka Siemiradzkiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Wieniawskiego
Hermana Frankego
Hetmanska
Hieronima Derdowskiego
Hieronima Golebiewskiego
Hipiczna
Homarowa
Horodelska
Hoza
Hrubieszowska
Huculska
Hutnicza
Huzarska
|
I |
Ibisowa
Iglasta
Ignacego Daszynskiego
Ignacego Lukasiewicza
Ignacego Paderewskiego
Igrzyskowa
Ikara
Ilawska
Indycza
Inflancka
Inowroclawska
Inwalidow
Irysowa
Izabeli Romanowskiej
Izerska
|
J |
Jablonowska
Jachtowa
Jagiellonska
Jagodowa
Jakoba Hechlinskiego
Jakuba Wojciechowskiego
Jalowcowa
Jana Bielawskiego
Jana Biziela
Jana Brzechwy
Jana Brzozoglowego
Jana Henryka Dabrowskiego
Jana I Jedrzeja Sniadeckich
Jana Iii Sobieskiego
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Kasprowicza
Jana Kazimierza
Jana Kilinskiego
Jana Kleina
Jana Kozietulskiego
Jana Maciaszka
Jana Marcina Szancera
Jana Matejki
Jana Montowskiego
Jana Ostroroga
Jana Pestalozziego
Jana Piwnika Ponurego
Jana Styki
Jana Teski
Jana Wierzejewskiego
Jana Zamoyskiego
Janikowska
Janiny Porazinskiej
Janka Z Czarnkowa
Janosika
Janowiecka
Janowska
Janusza Korczaka
Jar Czynu Spolecznego
Jarmuzowa
Jaroslawska
Jaruzynska
Jarzabkowa
Jarzebinowa
Jasiniecka
Jaskolcza
Jasminowa
Jasna
Jasnogorska
Jastrzebia
Jatki
Jaworowa
Jazgarzowa
Jeczmienna
Jednostronna
Jedrzejowska
Jelenia
Jeleniogorska
Jerzego Orlicza
Jerzego Rupniewskiego
Jesienna
Jesionowa
Jesiotrowa
Jezdziecka
Jezewska
Jeziorna
Jezuicka
Jezynowa
Joachima Lelewela
Jodlowa
Jordanowska
Jozefa Bema
Jozefa Brandta
Jozefa Bronikowskiego
Jozefa Chelmonskiego
Jozefa Chlopickiego
Jozefa Dwernickiego
Jozefa Ignacego Kraszewskiego
Jozefa Korzeniowskiego
Jozefa Milcherta
Jozefa Poniatowskiego
Jozefa Sowinskiego
Jozefa Sulkowskiego
Jozefa Twardzickiego
Jozefa Wybickiego
Juhasow
Juliana Falata
Juliana Prejsa
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Juliusza Kossaka
Juliusza Slowackiego
|
K |
Kacik
Kacza
Kakolowa
Kaktusowa
Kalinowa
Kaliska
Kameralna
Kamienna
Kampinoska
Kanalowa
Kanarkowa
Kanonierow
Kapelusznikow
Kapielowa
Kapliczna
Kaprysna
Kapusciska
Karasiowa
Karmazynowa
Karola Kurpinskiego
Karola Libelta
Karola Marcinkowskiego
Karola Szajnochy
Karola Szymanowskiego
Karolewska
Karpacka
Karpia
Karsinska
Kartuska
Kasztanowa
Kaszubska
Katowicka
Kawiorowa
Kazimierza Boruckiego
Kazimierza Brodzinskiego
Kazimierza Julgi
Kazimierza Konradowica
Kazimierza Przerwy Tetmajera
Kazimierza Pulaskiego
Kcynska
Ketrzynska
Kielbikowa
Kielecka
Kijowska
Kilowa
Klemensa Janickiego
Kleniowa
Klimka Bachledy
Kliniczna
Klosowa
Kobaltowa
Kociewska
Kogucia
Kokosowa
Kolejarska
Kolibrowa
Kolobrzeska
Kolonijna
Komandosow
Kombatantow
Komierowska
Komisji Edukacji Narodowej
Komuny Paryskiej
Konduktorska
Konfederatow Barskich
Konna
Konopna
Konrada Fiedlera
Konstantego Ildefonsa Galczynskiego
Konstantego Krygera
Konwaliowa
Koralowa
Kormoranow
Kornela Makuszynskiego
Kornela Ujejskiego
Kornicka
Koronowska
Korzenna
Koscierska
Kosmonautow
Kostrzynska
Kosynierow
Koszalinska
Koszarowa
Koszykowa
Kotomierska
Kotwicowa
Kozacka
Kozlakowa
Krabowa
Krajenska
Krakowska
Krancowa
Kraskowa
Krecia
Kreta
Krogulcza
Krokusowa
Krolowej Jadwigi
Krosnienska
Krotoszynska
Krucza
Kruszwicka
Kruszynska
Krynicka
Krysztalowa
Krzemieniecka
Krzysztofa Kamila Baczynskiego
Krzywa
Ks. Augusta Szamarzewskiego
Ks. Augustyna Kordeckiego
Ks. Bernarda Sychty
Ks. Henryka Szumana
Ks. Hugona Kollataja
Ks. Ignacego Skorupki
Ks. Jana Bochenskiego
Ks. Jana Dlugosza
Ks. Jana Konopczynskiego
Ks. Jerzego Popieluszki
Ks. Jozefa Kutermaka
Ks. Jozefa Schulza
Ks. Jozefa Szydzika
Ks. Piotra Skargi
Ks. Piotra Wawrzyniaka
Ks. Pralata Romualda Biniaka
Ks. Pralata Stefana Brylla
Ks. Ryszarda Markwarta
Ks. Stanislawa Brzoski
Ks. Stanislawa Konarskiego
Ks. Stanislawa Streicha
Ks. Tadeusza Skarbka Malczewskiego
Ks. Zygmunta Trybowskiego
Ksiazeca
Ksiecia Witolda
Ksiezycowa
Ku Wiatrakom
Kubusia Puchatka
Kudowska
Kujawska
Kukulcza
Kuracyjna
Kurkowa
Kutrowa
Kuznicka
Kwarcowa
Kwiatowa
Kwidzynska
Kwietniowa
|
L |
Labedzia
Labiszynska
Laboratoryjna
Lacka
Ladowa
Lagunowa
Lakowa
Lanowa
Lansjerow
Laskowicka
Laurowa
Lawinowa
Leborska
Lebska
Leczycka
Legnicka
Legnowska
Leona Kruczkowskiego
Leona Poslusznego
Leona Wyczolkowskiego
Leopolda Staffa
Lesna
Leszczowa
Leszczyna
Leszka Bialego
Letnia
Letniskowa
Lidzbarska
Linowa
Lipieniowa
Lipowa
Lisciasta
Lisia
11 Listopada
Litewska
Lniana
Lobzenicka
Lochowska
Lodowa
Lomzynska
Lososiowa
Lotnikow
Lowicka
Lowiskowa
Lubawska
Lubelska
Lubinowa
Lubostronska
Lubraniecka
Lubuska
Lucka
Luczniczki
Ludowa
Ludwika Mieroslawskiego
Ludwika Rydygiera
Ludwika Solskiego
Ludwika Sosnowskiego
Ludwika Warynskiego
Ludwikowo
Luzycka
Lwowska
|
M |
Macieja Rataja
Maciejowicka
Maczna
Magazynowa
Magnoliowa
Magnuszewska
Mahoniowa
3 Maja
Majowa
Makowa
Makowarska
Maksymiliana Jackowskiego
Maksymiliana Piotrowskiego
Mala
Malachitowa
Malborska
Malgorzaty Szulczynskiej
Malinowa
Malzowa
Maratonska
Marcina Bielskiego
Marcina Kasprzaka
Marcina Kromera
Marcina Orlowity
Mariacka
Mariampolska
Mariana Dziatkiewicza
Mariana Rejewskiego
Marii Curie Sklodowskiej
Marii Konopnickiej
Mariusza Zaruskiego
Marka Orlowskiego
Aleja Marsz. Jozefa Pilsudskiego
Marszalka Focha
Masztowa
Mazowiecka
Mazurska
Melchiora Wankowicza
Melchiora Wierzbickiego
Mennica
Mewia
Mglista
Michala Drzymaly
Michala Grobelskiego
Michala Hoppego
Michala Kleofasa Oginskiego
Miechowska
Mieczykowa
Mieczyslawa Karlowicza
Mieczyslawa Wielicza
Miedza
Miedzynska
Mieszka I
Mietusowa
Migdalowa
Mikolaja Boltucia
Mikolaja Kopernika
Mikolaja Kotowicza
Mikolaja Reja
Mikolaja Rynskiego
Mila
Minska
Miodowa
Mjr. Henryka Hubala Dobrzanskiego
Mjr Henryka Sucharskiego
Mjr. Jozefa Grussa
Mlawska
Mleczna
Mlynarska
Mlynska
Mochelska
Modlinska
Modrakowa
Modrzewiowa
Mogilenska
Mokra
Monte Cassino
Monterow
Morawska
Morelowa
Morska
Morszczukowa
Mostowa
Motylowa
Mragowska
Mrotecka
Mrozna
Msciwoja
Muchomorowa
Murarzy
Muszlowa
Mylna
Myslecinska
|
N |
Na Uboczu
Na Wzgorze Jana Henryka Dabrowskiego
Na Wzgorzu
Nad Kanalem
Nad Torem
Nad Wisla
Nadrzeczna
Nakielska
Narcyza Gieryna
Nastrojowa
Nasypowa
Natalii Morozowiczowej
Nawigacyjna
Nefrytowa
Niecala
Niedzwiedzia
Nieszawska
Niewiescinska
Niklowa
Niziny
Norweska
Notecka
Nowa
Nowodworska
Nowogrodzka
Nowotorunska
Nowy Rynek
|
O |
Objazdowa
Obornicka
Obroncow Bydgoszczy
Obroncow Helu
Oceaniczna
Odrzanska
Ogrodowa
Ogrody
Okolna
Okoniowa
Okopowa
Okrezna
Oksywska
Olesnicka
Olkuska
Olowiana
Olszowkowa
Olsztynska
Onufrego Zagloby
Opalowa
Oplawiec
Orawska
Ordynacka
Orla
Orna
Orzechowa
Osada
Osiedle Rzemieslnicze
Osiedlowa
Osielska
Oskara Kolberga
Oskara Langego
Ostrodzka
Ostrygowa
Oswiecimska
Otorowska
Owocowa
|
P |
Pagorek
Pakoska
Palisandrowa
Palmowa
Palucka
Papiernicza
Paprocia
Papuzia
Park Ludowy Im. "Wincentego Witosa"
Parkowa
Partyzantow
Pasieczna
Patrolowa
Pawia
Pawla Edmunda Strzeleckiego
Pawla Z Leczycy
2 Pazdziernika
Pelikanowa
Pelplinska
Perkozowa
Perlicza
Perlowa
Piaski
Piasnicka
Piastowa
Plac Piastowski
Pieczarkowa
Piekary
Piekna
Pielegniarska
Pieninska
Pijarow
Pilicka
Pilska
Pinczowska
Pionierow
Piotra Bartoszcze
Piotra Palinskiego
Piotra Sciegiennego
Piotra Trieblera
Piotra Wiszniewskiego
Piskorzowa
Piwna
Pl. Koscieleckich
Planktonowa
Planty
Platnowska
Platynowa
Plazowa
Plk. Iwana Taldykina
Plociowa
Plocka
Plonowa
Plonska
Plowiecka
Pochyla
Pocztowa
Pod Blankami
Pod Borem
Pod Reglami
Pod Skarpa
Podchorazych
Podgorna
Podgorze
Podhalanska
Podkowa
Podlesna
Podluzna
Podmiejska
Podmokla
Podniebna
Podnoze
Podolska
Podwale
Pogodna
Pokladowa
Polanicka
Polanka
Polarna
Polczynska
Polna
Polwiejska
Pomorska
Poprzeczna
Portowa
Porzeczkowa
Potulicka
Powstancow Slaskich
Powstancow Warszawy
Aleja Powstancow Wielkopolskich
Powstania Listopadowego
Powstania Styczniowego
Poziomkowa
Poznanska
Plac Poznanski
P.Por. Emilii Gierczak
Pradocinska
Prady
Produkcyjna
Prof. Jana Czochralskiego
Prof. Zdzislawa Boronia
Promenada
Prosta
Pruszkowska
Przechowska
Przedwiosnie
Przejazd
Przejscie
Przelomowa
Przemyska
Przemyslowa
Przepiorcza
Przewoznikow
Przodownikow Pracy
Przy Boznicy
Przy Lotnisku
Przy Parku
Przy Tartaku
Przy Zamczysku
Przyczolek
Przyjaciol
Przyjazna
Przylesna
Przylubska
Przyrzecze
Przystaniowa
Pstragowa
Pszczelna
Pszczynska
Pszeniczna
Ptasia
Pucka
62 Pulku Piechoty Wlkp.
16 Pulku Ulanow Wlkp.
Pusta
Puszczykowa
|
R |
Racjonalizatorow
Raclawicka
Radomska
Radosna
Radziejowska
Rajmunda Kuczmy
Rajmunda Palubickiego
Rajska
Rakietowa
Rakowa
Redlowska
Regatowa
Rekinowa
Rodzinna
Rogalinska
Rolna
Romana Abrahama
Romana Chlodzinskiego
Romana Dmowskiego
Romana Kaczmarczyka
Romualda Mielczarskiego
Romualda Traugutta
Rotm. Witolda Pileckiego
Rowna
Rozana
Rozlogi
Roztoczanska
Rubinowa
Ruczaj
Rudzikowa
Rumiankowa
Runowska
Rupienica
Rybaki
Rycerska
Rydzowa
Rymarska
Rynarzewska
Rynek
Rynkowska
Rypinska
Rysia
Ryszarda Berwinskiego
Rytelska
Rzepakowa
Rzeszowska
|
S |
Sabaly
Sadecka
Sadowa
Salezjanska
Sambora
Samotna
Sanatoryjna
Sandaczowa
Sandomierska
Sanocka
Saperow
Sardynkowa
Sarnia
Sasankowa
Saska
Sazanowa
Sciezka
Seminaryjna
Sepia
Sepolenska
Serbska
Serocka
Seweryna Goszczynskiego
Sicienska
Sieciowa
Siedlecka
Sielanka
Sielawowa
Sielska
Sieroca
Sierpowa
Siewna
Siodlowa
Skalarowa
Skandynawska
Skarbiewska
Skarszewska
Skosna
Skowronkow
Skrajna
Skromna
Skwarna
Slaska
Slawomily Heller
Slesinska
Sloneczna
Slowianska
Slupskich
Slusarska
Sluzowa
Smetna
Smetowska
Smolenska
Smukalska
Sniegowa
Sniezna
Sobieszewska
Sochaczewska
Sokola
Sokolow Bydgoskich
Solna
Sopocka
Sosnowa
Sowia
Spacerowa
Spadochroniarzy
Spadzista
Spizowa
Splawikowa
Spokojna
Spoldzielcza
Sporna
Sportowa
Srebrna
Srednia
Sredzka
Stalowa
Stanislawa Brzeczkowskiego
Stanislawa Bydgosty
Stanislawa Jana Rolbieskiego
Stanislawa Labendzinskiego
Stanislawa Lehmana
Stanislawa Lentza
Stanislawa Leszczynskiego
Stanislawa Malachowskiego
Stanislawa Moniuszki
Stanislawa Noakowskiego
Stanislawa Sadowskiego
Stanislawa Skarzynskiego
Stanislawa Staszica
Stanislawa Tychoniewicza
Stanislawa Witkiewicza
Stanislawa Wyspianskiego
Stanislawa Zolkiewskiego
Starogardzka
Staroszkolna
Startowa
Stary Port
Stary Rynek
Stawowa
Stefana Batorego
Stefana Czarnieckiego
Stefana Garczynskiego
Stefana Jaracza
Aleja Stefana Kardynala Wyszynskiego
Stefana Majtkowskiego
Stefana Okrzei
Stefana Zeromskiego
Stefanii Tucholkowej
Stolarska
Stroma
Strumykowa
Strusia
Strzegowska
Strzelecka
Strzemienna
Studzienna
20 Stycznia 1920 R.
Sucha
Sudecka
Sumowa
Suwalska
Sw. Floriana
Sw. Maksymiliana Kolbego
Sw. Trojcy
Swarzewska
Swidnicka
Swiecka
Swiekatowska
Swierkowa
Swietego Antoniego Z Padwy
Swietlicowa
Swietojanska
Swietokrzyska
Swietopelka
Swobodna
Sybirakow
Sygnalowa
Szafirowa
Szara
Szarych Szeregow
Szczawnicka
Szczecinska
Szczesliwa
Szczupakowa
Szczygla
Szczytowa
Szkolna
Szlakowa
Szmaragdowa
Szosa Obwodowa
Szpakowa
Szpegawska
Szpitalna
Sztormowa
Sztumska
Szubinska
Szuwarowa
Szwedzka
Szwolezerow
Szybowcowa
Szymborska
Szyperska
|
T |
Tadeusza Boya Zelenskiego
Tadeusza Czackiego
Plac Tadeusza Kosciuszki
Tadeusza Kosciuszki
Tadeusza Kotarbinskiego
Tadeusza Rejtana
Tamka
Tanskich
Targowisko
Tarnowska
Tatarakowa
Taternikow
Tatrzanska
Tczewska
Plac Teatralny
Technikow
Teczowa
Teodora Duracza
Teodora Kocerki
Teofila Gackowskiego
Teofila Lenartowicza
Teofila Magdzinskiego
Terasy
Terespolska
Theodora Wulffa
Tomasza Zana
Topazowa
Topolowa
Torfowa
Torunska
Towarowa
Traktorzystow
Tranowa
Transportowa
Trawnik
Trociowa
Truskawkowa
Trybunalska
Tryszczynska
Trzcinowa
Trzeciewiecka
Tucholska
Tukanowa
Tulipanowa
Tunczykowa
Turystyczna
Tytusa Chalubinskiego
|
U |
Ugory
Uklejowa
Ulanska
Unii Lubelskiej
Unislawska
Urocza
Urodzajna
Uskok
Ustronie
Ustrzycka
Uznamska
|
W |
Wabrzeska
Wagrowiecka
Walbrzyska
Walecznych
Waleniowa
Walentego Stefanskiego
Waleriana Wroblewskiego
Walerii Drygalowej
Waly Jagiellonskie
Wandy Siemaszkowej
Warszawska
Warzywna
Waska
Wawelska
Wczasowa
Wdzydzka
Wedkarska
Wegierska
Wegorzowa
Wejherowska
Welniany Rynek
Wesola
Weteranow
Plac Weyssenhoffa
Wiatrakowa
Wichrowa
Widok
Wiecierzowa
Wiejska
Wielorybia
Wielunska
Wierzbowa
Wiesniacza
Wiewiorcza
Wiklinowa
Wilcza
Wilenska
Wilhelma Roentgena
Willowa
Wincentego Gordona
Wincentego Pola
Wincentego Rogali
Wincentego Witosa
Wiosenna
Wioslarska
Wiosny Ludow
Wislana
Wisniowa
Wita Stwosza
Witebska
Witoslawy
Wladyslawa Belzy
Wladyslawa Broniewskiego
Wladyslawa Frydrycha
Wladyslawa Iv
Wladyslawa Lokietka
Wladyslawa Odonica
Wladyslawa Paciorkiewicza
Wladyslawa Piorka
Wladyslawa Syrokomli
Wladyslawa Warnenczyka
Wladyslawa Zemojtela
Wlodzimierza Kulmatyckiego
Wloscianska
Wodna
Wojciecha Albrychta
Wojciecha Boguslawskiego
Wojciecha Gersona
Wojciecha Lochowskiego
Wojciecha Roja
Wojciecha Rzezniackiego
Wojciecha Staszewskiego
Wojska Polskiego
Wolinska
Wolna
Plac Wolnosci
Woskowa
Wroblowa
Wroclawska
Wronia
Wrzesinska
Wrzosowa
Wschodnia
Wspolna
Wybudowanie
Wycieczkowa
Wydmy
Wypaleniska
Wypoczynkowa
Wyrzyska
Wyscigowa
Wysoka
Wyspowa
Wyszogrodzka
Wyzwolenia
|
X |
Xawerego Dunikowskiego
|
Z |
Zabia
Zachemowska
Zachodnia
Zacisze
Zajecza
Zakatek
Zakladowa
Zakole
Zakopianska
Zamczysko
Zamiejska
Zamknieta
Zaplotek
Zasobna
Zaswiat
Zatokowa
Zaulek
Zawiszy Czarnego
Zawodzie
Zbojnicka
Zbozowy Rynek
Zbrachlinska
Zdrojowa
Zdrowotna
Zduny
Zeglarska
Zenona Frydrychowicza
Zenona Przesmyckiego
Zgorzelecka
Ziebia
Zielona
Zielonogorska
Ziemska
Zimna
Zimorodkowa
Zlota
Zlotowska
Zmudzka
Zninska
Zniwna
Zofii Nalkowskiej
Zofinska
Zoledowska
Zolwinska
Zrodlana
Zubrowa
Zulawy
Zupy
Zurawia
Zurawinowa
Zurominska
Zwierzyniecka
Zwirowa
Zygmunta Augusta
Zygmunta Krasinskiego
Zygmunta Kuligowskiego
Zygmunta Moczynskiego
Zyrardowska
Zytnia
Zywiecka
Zyzna
|
Obszar podlegający pod sąd
Wydziały Wieczystoksięgowe Sądu Rejonowego
Wydziały Wieczystoksięgowe z siedzibą w miejscowości Bydgoszcz
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy - Wydział Ksiąg Wieczystych w Bydgoszczy otrzymał kod wydziału BY1B. W ten sposób numerowane są wszystkie Księgi Wieczyste obsługiwane przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu w Bydgoszczy. Księga wieczysta prowadzona przez ten sąd będzie miała postać BY1B/00082453/5
Księgi wieczyste prowadzone przez Sąd można przeglądać osobiście w siedzibie wydziału pod adresem Wały Jagiellonskie 4, 85-980 Bydgoszcz w godzinach poniedziałek: 7.30-15.30, wtorek: 7.30-15.30, środa: 7.30-15.30, czwartek: 7.30-15.30, piątek: 7.30-15.30.
Jeśli znasz numer księgi wieczystej możesz przeglądać ją online korzystając z bezpłatnej przeglądarki ksiąg wieczystych na naszej stronie. (wymagane logowanie). Księgi wieczyste dostępne są również w wersji online na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości (ekw.ms.gov.pl)
Jeśli nie znasz znasz numeru księgi wieczystej możesz go wyszukać według adresu lub według identyfikatora działki Obie wyszukiwarki dostępne są na naszej stronie. (Odkrycie numeru księgi jest usługą płatną)