Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Jaworznie - Wydział Ksiąg Wieczystych w Jaworznie. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać KA1J/00028021/6
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Adama Asnyka
Adama Mickiewicza
Adama Rapackiego
Adm. Andrzeja Karwety
Adolfa Warskiego
Akacjowa
Aleksandra Fredry
Aleksandra Gierymskiego
Aleksandra Puszkina
Aleksandra Zelwerowicza
Anny
Antoniego Slonimskiego
Arianska
Armii Krajowej
Artura Grottgera
Astrow
Azot
|
B |
Bagno
Bartnicza
Bartosza Glowackiego
Bazantow
Biala
Bialy Brzeg
Bielanska
Bielany
Blawatka
Bobrowa Gorka
Boczna
Bohaterow Getta
Boleslawa Chrobrego
Boleslawa Czerwienskiego
Boleslawa Krzywoustego
Boleslawa Prusa
Boleslawa Smialego
Botaniczna
Bozeny
Braci Gutmanow
Braci Sniadeckich
Bratkow
Bronislawa Czecha
Brzozowa
Budowlana
Bukowska
Bursztynowa
Byczynska
Bystra
|
C |
Cegielniana
Celnikow
Cezarowka Dolna
Cezarowka Gorna
Chmielna
Chocimska
Chopina Boczna
Chropaczowka
Chryzantemowa
Chrzanowska
Chrzastowka
Ciasna
Cicha
Cichy Kacik
Ciezkowicka
Cmentarna
Cypriana Kamila Norwida
Cyprysowa
Czwartakow
Czysta
|
D |
Dab
Dabrowka
Dabrowska
Daleka
Debnicka
Debowa
Diamentowa
Dluga
Dlugoszynska
Dolna
Doly
Dozynkowa
Drabowe Bagno
Drogowcow
Drozdowa
Drzewianki
Drzymaly
Dworcowa
Dzialkowa
|
E |
Edwarda Bulgi
Edwarda Dembowskiego
Elektrykow
Elizy Orzeszkowej
Elzbiety
Emila Zegadlowicza
Emila Zoli
Emilii Plater
Energetykow
|
F |
Fabryczna
Farna
Filaretow
Filomatow
Fiolkowa
Flisakow
Floriana
Fortuna
Francesco Nullo
Franciszka Dziobka
Franciszka Zubrzyckiego
Fryderyk
Fryderyka Chopina
|
G |
Gabriela Narutowicza
Gabrieli Zapolskiej
Gajowa
Galla Anonima
Galmany
Garbarska
Gen. Grzegorza Korczynskiego
Gen. Ignacego Pradzynskiego
Gen. Jakuba Jasinskiego
Gen. Jozefa Bema
Gen. Jozefa Chlopickiego
Gen. Jozefa Sowinskiego
Gen. Stefana Grota Roweckiego
Gen. Wladyslawa Sikorskiego
Gesia
Gleboka
Gliniana
Glogowa
Golebia
Gorna
Gornicza
Plac Gornikow
Gornoslaska
Goscinna
Grabanka
Graniczna
Granitowa
Grazyny
Grodek
Grodzka
Gromadzka
Grunwaldzka
Grzybowa
Gustawa Morcinka
Gwardii Ludowej
Gwardzistow
Gwarkow
|
H |
Haldy
Hanki Sawickiej
Heleny I Jana Przeslakow
Heleny Marusarzowny
Heleny Modrzejewskiej
Henryka Partyki
Henryka Rutkowskiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Sucharskiego
Henryka Wieniawskiego
Herbowa
Hetmanska
Hugona Kollataja
|
I |
Ignacego Daszynskiego
Ignacego Krasickiego
Ignacego Lukasiewicza
Ignacego Moscickiego
Ignacego Paderewskiego
Insurekcji Kosciuszkowskiej
Inwalidow Wojennych
Izydora
|
J |
Jabloniowa
Jacka Malczewskiego
Jagiellonska
Jalowcowa
Jana Dlugosza
Jana Iii Sobieskiego
Jana Kantego Steczkowskiego
Jana Karlowicza
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Kasprowicza
Jana Kiepury
Jana Kilinskiego
Jana Kochanowskiego
Jana Matejki
Jana Olbrachta
Janusza Korczaka
Janusza Kusocinskiego
Jaroslawa Dabrowskiego
Jarzebinowa
Jasiugi
Jaskolcza
Jasminowa
Jaworowa
Jaworznicka
Jelen Rynek
Jelenska
Jesienna
Jezynowa
Joachima Lelewela
Jodlowa
Jozefa Chelmonskiego
Jozefa Glowacza
Jozefa Ignacego Kraszewskiego
Jozefa Jaszunskiego
Jozefa Kruka
Jozefa Poniatowskiego
Jozefa Szujskiego
Jozefa Wegrzyna
Jozefa Wybickiego
Juliana Bruna
Juliana Falata
Juliana Lenskiego
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Julisza Osterwy
Juliusza Kossaka
Juliusza Slowackiego
Jurija Gagarina
|
K |
Kablowa
Kaczencow
Kalinowa
Kaliska
Kamienna
Karola Darwina
Karola Olszewskiego
Karola Szymanowskiego
Kasztanowa
Katowicka
Kazimierza Bozka
Kazimierza Kazimierza
Kazimierza Pulaskiego
Kazimierza Stoleckiego
Kazimierza Tetmajera
Kazimierza Wielkiego
Klinowa
Klonowa
Kolejarzy
Kolejowa
Kolonia Ryszard
Kolonijna
Kolorowa
Koncowa
Koniowki
Konstantego Ildefonsa Galczynskiego
Kopalniana
Kornela Ujejskiego
Koscielna
Kosciuszkowcow
Kosmonautow
Kosow
Kostki Napierskiego
Kosynierow
Koszarowa
Kowalska
Kpt. Karola Pniaka
Krakowska
Krakusa
Kreta
Krolewska
Krolowej Jadwigi
Krotka
Krucza
Krupnicza
Krystyny
Krzywa
Ks. Andrzeja Mroczka
Ks. Jana Sulinskiego
Ks. Kazimierza Ciuby
Ks. Stanislawa Stojalowskiego
Ksawerego Dunikowskiego
Ksiecia Jozefa
Kwiatowa
|
L |
Lakowa
Lanowa
Laskowiec
Lawczana
Lazowa
700 Lecia
Legowa
Leona Kruczkowskiego
Leona Wyczolkowskiego
Leonida Teligi
Leopolda Staffa
Lesna
Lesnej Osady
Leszczynowa
Letnia
Licealna
Liliowa
Lipinka
Lipowa
11 Listopada
29 Listopada
Lokacji
Lotnikow
Lubowiec
Lucjana Rydla
Ludowa
Ludwika Solskiego
Ludwika Warynskiego
Ludwiki Wawrzynskiej
Luszowicka
|
M |
1 Maja
3 Maja
Makowa
Malgorzaty
Malgorzaty Fornalskiej
Maly Dol
Marcelego Nowotki
Marcina Kasprzaka
Mariana Buczka
Marii Curie Sklodowskiej
Marii Konopnickiej
Marii Koszutskiej
Marii Rodziewiczowny
Marmurowa
Aleja Marsz. Jozefa Pilsudskiego
Marszalka Georgija Zukowa
Martyniakow
Melchiora Wankowicza
Michala Baluckiego
Mieczykow
Mieczyslawy Cwiklinskiej
Miedziana
Mieszka I
Mikolaja Kopernika
Mikolaja Reja
Mila
Miodowa
Mlynarska
Mlynska
Mlyny Serafinskie
Modrzewiowa
Mokra
Morgowa
Mostowa
Mozdzierzowcow
Mylna
Mysliwska
|
N |
Na Bloniach
Na Grobli
Na Stawach
Nad Brzegiem
Nadbrzezna
Nadrzeczna
Narcyza
Nauczycielska
Niecala
Nizinna
Nosala
Nowa
Nowowiejska
|
O |
Obroncow Poczty Gdanskiej
Ofiar Faszyzmu
Ogrodnicza
Ogrodowa
Okrezna
Olszynowa
Olszyny
Omturowcow
Osadnikow
Oskara Langego
Owocowa
|
P |
Paprotki
Parkowa
Partyzantow
Pasternik
Pastwiskowa
Pawia
Pawla Szulgacza
Piaskowa
Piastowska
Piaszczysta
Piekarska
Piekna
Pionierow
Piotra Wysockiego
Pochyla
Pocztowa
Poddane
Podgorska
Podlesie
Podwale
Pogodna
Poleglych
Poli Gojawiczynskiej
Polna
Polnocna
Polowa
Poprzeczna
Por. Wladyslawa Barana
Potiebni
Potokowa
Powstancow Slaskich
Powstancow Warszawy
Pozarowa
Pracy
Promienna
Prosta
Przechodnia
Przemyslowa
Przepiorek
Przyjazni
Pszczelnik
Pszeniczna
Ptasia
|
R |
Rajska
Rewolucjonistow
Rezedowa
Robotnicza
Rolna
Romana Proksy
Romana Rzepeckiego
Romualda Traugutta
Rownolegla
Rozana
Rozwojowa
Rudnikow
Rumiankowa
Rusciska
Rynek Glowny
Rynek Maly
Rzemieslnicza
|
S |
Sadowa
Sasanek
Sielec
Skalka
Skalna
Skotnica
Skowronkow
Skrajna
Slaska
Slawkowska
Sloneczna
Slowianska
Smiala
Smolna
Sosnowa
Spacerowa
Spokojna
Spoldzielcza
Sportowa
Srebrnik
Stanislawa Duboisa
Stanislawa Konarskiego
Stanislawa Kunickiego
Stanislawa Lema
Stanislawa Moniuszki
Stanislawa Staszica
Stanislawa Witkiewicza
Stanislawa Wyspianskiego
Stara
Stara Maszyna
Starowiejska
Stawowa
Stefana Batorego
Stefana Czarnieckiego
Stefana Dwornickiego
Stefana Jaracza
Stefana Okrzei
Stefana Starzynskiego
Stefana Zeromskiego
Stefana Zolkiewskiego
Stefanii I Franciszka Mazur
Stefanii Sempolowskiej
Stokrotki
Storczykow
Strazacka
Stroma
Struga
Studzianki
Sw. Barbary
Plac Sw. Jana
Sw. Maksymiliana Kolbego
Sw. Wojciecha
Swierkowa
Swistackiego
Szarych Szeregow
Szczakowska
Szczotki
Szczytowa
Szelonka
Szeroka
Szewska
Szklarska
Szkolna
Szkutnikow
Szpitalna
Szprotawy
Szybowa
Szymona Banasika
|
T |
Tadeusza Banachiewicza
Tadeusza Boya Zelenskiego
Tadeusza Kosciuszki
Tadeusza Rejtana
Teczowa
Teodora Duracza
Tomasza Baranowskiego
Topolowa
Towarowa
Trzykrotek
Tulipanowa
Turystyczna
Tylna
Aleja Tysiaclecia
|
U |
Upadowa
Urocza
Urzednicza
Ustronie
|
W |
Wakacyjna
Walentego Rozdzienskiego
Walerego Wroblewskiego
Wandy
Wapienna
Wapniowka
Waska
Wczasowa
Wesola
Widokowa
Wiejska
Wielki Dol
Wielkich Lowow
Wierzbowa
Wilcza
Wilkoszyn
Wincentego Drabika
Wincentego Kadlubka
Wincentego Pstrowskiego
Wiosenna
Wiosny Ludow
Wislawy Szymborskiej
Wisniowa
Wita Stwosza
Witolda Budryka
Wladyslawa Anczyca
Wladyslawa Broniewskiego
Wladyslawa Hibnera
Wladyslawa Jagielly
Wladyslawa Kniewskiego
Wladyslawa Lokietka
Wladyslawa Orkana
Wladyslawa Stanislawa Reymonta
Wladyslawa Syrokomli
Wladyslawa Warnenczyka
Wodna
Wojciecha Boguslawskiego
Wojska Polskiego
Wolna
Wolnosci
Wrzosowa
Wschodnia
Wygoda
Wysoka
Wysoki Brzeg
Wyzwolenia
|
Z |
Zabia
Zablocie
Zacisze
Zacisze Boczna
Zagloby
Zagrody
Zakole
Zalipie
Zamknieta
Zarzeczna
Zawiszy Czarnego
Zdrojowa
Zdrowia
Zencow
Zjednoczenia
Zlota
Zofii Nalkowskiej
Zrodlana
Zurawia
Zwirki I Wigury
Zwyciestwa
Zygmunta Augusta
Zytnia
Zywiczna
|
Mapa gminy
Obszar podlegający pod sąd
Wydziały Wieczystoksięgowe Sądu Rejonowego
Wydziały Wieczystoksięgowe z siedzibą w miejscowości Jaworzno
Sąd Rejonowy w Jaworznie - Wydział Ksiąg Wieczystych w Jaworznie otrzymał kod wydziału KA1J. W ten sposób numerowane są wszystkie Księgi Wieczyste obsługiwane przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu w Jaworznie. Księga wieczysta prowadzona przez ten sąd będzie miała postać KA1J/00028021/6
Księgi wieczyste prowadzone przez Sąd można przeglądać osobiście w siedzibie wydziału pod adresem Grunwaldzka 28, 43-609 Jaworzno w godzinach poniedziałek: 7.30-15.30, wtorek: 7.30-15.30, środa: 7.30-15.30, czwartek: 7.30-15.30, piątek: 7.30-15.30.
Jeśli znasz numer księgi wieczystej możesz przeglądać ją online korzystając z bezpłatnej przeglądarki ksiąg wieczystych na naszej stronie. (wymagane logowanie). Księgi wieczyste dostępne są również w wersji online na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości (ekw.ms.gov.pl)
Jeśli nie znasz znasz numeru księgi wieczystej możesz go wyszukać według adresu lub według identyfikatora działki Obie wyszukiwarki dostępne są na naszej stronie. (Odkrycie numeru księgi jest usługą płatną)