Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Lublinie - Wydział Ksiąg Wieczystych w Lublinie. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać LU1I/00224091/8
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Abelarda
Abrahama Sterna
Abramowicka
Adama Asnyka
Adama Mickiewicza
Adolfa Dygasinskiego
Agatowa
Agrestowa
Agronomiczna
Akacjowa
Akademicka
Aksini
Al. Generala Wladyslawa Sikorskiego
Al. Wincentego Witosa
Al. Wladyslawa Andersa
Aleje Raclawickie
Aleje Tysiaclecia
Aleje Zygmuntowskie
Aleksandra Fredry
Aleksandra Gierymskiego
Aleksandra Orlowskiego
Aleksandra Swietochowskiego
Aleksandra Zelwerowicza
Alojzego Grochowskiego
Altanowa
Ametystowa
Andrzeja Struga
Anny Henryki Pustowojtowny
Anny Stanislawskiej
Anny Walentynowicz
Antoniego Jezioranskiego
Antoniego Slomkowskiego
Antoniego Szczerbowskiego
Antoniny Grygowej
Archidiakonska
Armii Krajowej
Aroniowa
Artura Grottgera
Azaliowa
|
B |
Bagatela
Bajkowa
Balladyny
Baltazara Pasnikowskiego
Bandtkich
Bartnicza
Bartosza Glowackiego
Barwinkowa
Barwna
Basniowa
Batalionow Chlopskich
Bazantowa
Bazylianowka
Beatrycze
Beliniakow
Belzycka
Berberysowa
Bernarda Wapowskiego
Bernardynska
Berylowa
Beskidzka
Betonowa
Biala
Bialkowska Gora
Bialostocka
Biedronki
Biernata Z Lublina
Bieszczadzka
Bilgorajska
Biskupa Mariana Fulmana
Biskupie
Biskupinska
Blacharska
Blawatkowa
Blekitna
Bluszczowa
Bobrzan
Bociania
Boczna Leczynskiej
Boczna Lubomelskiej
Boczna Rusalki
Boczna Siewnej
Bogdanowka
Bohaterow Monte Cassino
Bohdana Dobrzanskiego
Boleslawa Chrobrego
Boleslawa Lesmiana
Boleslawa Prusa
Boleslawa Sekutowicza
Boleslawa Smialego
Bor
Borowkowa
Boryny
Botaniczna
Braci Krausse
Braci Wieniawskich
Bramowa
Brata Alberta
Bronowicka
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Budowlana
Budrysow
Bukietowa
Bukowa
Bulwarowa
Bursaki
Bursztynowa
Buzan
Plac Bychawski
Bystrzycka
|
C |
Cedrowa
Ceglana
Ceramiczna
Chabrowa
Chelmska
Chemiczna
Chlodna
Chmielna
Choiny
Ciasna
Cicha
Cienista
Ciepla
Cieplownicza
Cisowa
Cmentarna
Cyda
Cynamonowa
Cypriana Godebskiego
Cypriana Kamila Norwida
Cyprysowa
Cyrkoniowa
Cyrulicza
Czechowska
Czeremchowa
Czeresniowa
Czeska
Czeslawa Strzeszewskiego
Czeslawa Szczepanskiego
Czwartakow
Czwartek
Czysta
|
D |
Dabrowki
Dabrowska
Daktylowa
Daliowa
Debowa
Dereniowa
Deszczowa
Diamentowa
Ditty
Dlotlice
Dluga
Do Dysa
Dobra
Dojazdowa
Dolna 3 Maja
Dolna Panny Marii
Dominikanska
Dominowska
Doswiadczalna
Dozynkowa
Dr Aleksandra Jaworowskiego
Dr Jozefa Sztajna
Dr Waclawa Lasockiego
Dra Kazimierza Jaczewskiego
Dra Witolda Chodzki
Dragonow
Drewniana
Droga Meczennikow Majdanka
Dworcowa
Dworska
Dzbenin
Dzialkowa
Dzieci Zamojszczyzny
Dzierzawna
Dziesiata
Dziewanny
|
E |
Edwarda Dembowskiego
Edwarda Kolaczkowskiego
Edwarda Stachury
Elektryczna
Elizy Orzeszkowej
Emancypantek
Emila Czaplinskiego
Emila Zegadlowicza
Emilii Plater
Energetykow
Eugeniusza Romera
Ewangelicka
Ewy Szelburg Zarembiny
|
F |
Fabryczna
Fantastyczna
Faraona
Farbiarska
Farmaceutyczna
Faustyny Morzyckiej
Feliksa Araszkiewicza
Feliksa Bieczynskiego
Feliksa Nowowiejskiego
Feliksa Skubiszewskiego
Feliksa Strojnowskiego
Felin
Filaretow
Filona
Fiolkowa
Firlejowska
Florianska
Folwarczna
Forsycjowa
Franciszka Grabowskiego
Franciszka Kleeberga
Franciszka Mireckiego
Franciszka Salezego Jezierskiego
Franciszka Stefczyka
Franciszka Zablockiego
Franciszki Arnsztajnowej
Frezerow
Fryderyka Chopina
Furmanska
|
G |
Gabrieli Zapolskiej
Gajowa
Garbarska
Garncarska
Gazowa
Gdanska
Gen. Boleslawa Ducha
Gen. Jozefa Zajaczka
Gen. Michala Kruka
Generala Augusta Fieldorfa
Generala Witolda Urbanowicza
Gesia
Gilowa
Gleboka
Gliniana
Glogowa
Glowna
Gluska
Gminna
Gnieznienska
Goplan
Gorczanska
Gorna
Gorska
Goscinna
Gospodarcza
Gozdzikowa
Grabowa
Gracjana Chmielewskiego
Graniczna
Grazyny
Grenadierow
Grodzka
Grunwaldzka
Grzybowa
Guliwera
Gustawa Danilowskiego
Gustawa Morcinka
|
H |
H. M. Sachsow
Hajdowska
Hamleta
Handlowa
Hanki Ordonowny
Harcerska
Harnasie
Heleny Dziubinskiej
Heleny Modrzejewskiej
Heloizy
Henryka Halickiego
Henryka Siemiradzkiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Wiercienskiego
Henryka Wolinskiego
Herbowa
Hetmanska
Hiacyntowa
Hieronima Jawlowskiego
Hieronima Lopacinskiego
Hipoteczna
Hrubieszowska
Hugo Kollataja
Husarska
Hutnicza
|
I |
I Armii Wojska Polskiego
Idziego Radziszewskiego
Ignacego Czumy
Ignacego Daszynskiego
Ignacego Domeyki
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Krasickiego
Ignacego Rzeckiego
Ignacego Solarza
Inzynierska
Ireny Kosmowskiej
Irydiona
Irysowa
Iwana Pawlowa
Izerska
Izoldy
|
J |
Jabloniowa
Jacka Malczewskiego
Jacka Przybylskiego
Jacka Woronieckiego
Jagiellonska
Jagodowa
Jakuba Jasinskiego
Jakubowicka
Jalowcowa
Jana Barcickiego
Jana Checinskiego
Jana Ciepielewskiego
Aleja Jana Dlugosza
Jana Hempla
Jana Iglatowskiego
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Karskiego
Jana Kasprowicza
Jana Kiepury
Jana Kilinskiego
Jana Kochanowskiego
Jana Lisa
Jana Matejki
Jana Pawla Ii
Jana Pocka
Jana Samsonowicza
Jana Sapiehy
Jana Sawy
Jana Sniadeckiego
Jana Sniezynskiego
Jana Sobieskiego
Jana Turczynowicza
Janiny Porazinskiej
Janowska
Jantarowa
Janusza Korczaka
Jarmarczna
Jaroslawa Iwaszkiewicza
Jarzebinowa
Jaskolcza
Jasminowa
Jasna
Jaspisowa
Jastrzebia
Jaworowa
Jemiolowa
Jerzego Kwiecinskiego
Jerzego Rudlickiego
Jerzego Szaniawskiego
Jesienna
Jesionowa
Jezuicka
Jezynowa
Jodlowa
Jozefa Bema
Jozefa Chelmonskiego
Plac Jozefa Czechowicza
Jozefa Dwernickiego
Jozefa Elsnera
Jozefa Hallera
Jozefa Hauke Bosaka
Jozefa Ignacego Kraszewskiego
Jozefa Jankowskiego
Jozefa Korzeniowskiego
Jozefa Kustronia
Jozefa Lompy
Jozefa Mackiewicza
Jozefa Molickiego
Jozefa Pankiewicza
Jozefa Piechoty
Aleja Jozefa Pilsudskiego
Jozefa Poniatowskiego
Jozefa Sliwinskiego
Jozefa Sowinskiego
Jozefa Toczyskiego
Jozefata Barszczewskiego
Judyma
Juliana Falata
Juliana Ochockiego
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Julii
Juliusza Cezara
Juliusza Dudzinskiego
Juliusza Kleinera
Juliusza Kossaka
Juliusza Ligonia
Juliusza Slowackiego
Jurajska
Juranda
Jutrzenki
|
K |
Kacza
Kaczencowa
Kajetana Cieszkowskiego
Kajetana Hryniewieckiego
Kajetana Kozmiana
Kakolowa
Kalinowa
Kalinowszczyzna
Kaliska
Kameralna
Kamienna
Kapielowa
Kaprysowa
Kapucynska
Karmelicka
Karola Lipinskiego
Karola Namyslowskiego
Karola Olszewskiego
Karola Szymanowskiego
Karpacka
Kaskadowa
Kasztanowa
Kasztelanska
Kaszubska
Kawaleryjska
Kawia
Kazimierza Andrzeja Jaworskiego
Kazimierza Bogdanowicza
Kazimierza Duleby
Kazimierza Jagiellonczyka
Kazimierza Przerwy Tetmajera
Kazimierza Pulaskiego
Kazimierza Tumidajskiego
Kazimierza Wielkiego
Kielecka
Kijanska
Klemensa Junoszy
Kleniewskich
Kleopatry
Klonowa
Kmicica
Kmieca
Kminkowa
Kolo
Kolorowa
Aleja Kompozytorow Polskich
Koncertowa
Konopnicka
Konrada Bielskiego
Konrada Staczynskiego
Konrada Wallenroda
Konstantego Galczynskiego
Konstantego Jozefa Rayskiego
Konstantynow
Konstruktorow
Konwaliowa
Koralowa
Kornela Makuszynskiego
Korzenna
Koscielna
Kosmonautow
Kosynierow
Kotlarska
Kowalska
Kozia
Kpt. Wladyslawa Raginisa
Krakowskie Przedmiescie
Krancowa
Aleja Krasnicka
Kredowa
Krepiecka
Kresowa
Kreta
Kreznicka
Krochmalna
Krokusowa
Krola Rogera
Krolewska
Krolowej Jadwigi
Krotka
Krucza
Kruszynowa
Kryniczna
Krystaliczna
Krysztalowa
Krzemieniecka
Krzemionki
Ks. Ludwika Zalewskiego
Ks. Michala Slowikowskiego
Ksawerego Dunikowskiego
Ksawerego Pruszynskiego
Ksiedza Franciszka Blachnickiego
Ksiedza Jana Wadowskiego
Ksiedza Jerzego Popieluszki
Ksiedza Mieczyslawa Brzozowskiego
Ksiedza Wojciecha Danielskiego
Ksiezycowa
Ku Farze
Ku Sloncu
Kujawska
Kukulcza
Kurantowa
Kurpiowska
Kwarcowa
Kwiatow Polnych
Kwiatowa
Kwietniowa
|
L |
Labedzia
Lagiewnicka
Lakowa
Lanowa
Laskowa
Laurowa
Laury
Lawendowa
Lawinowa
Lazienkowska
Lazurowa
Leczynska
Ledzian
Legendy
Legionowa
Leona Frankowskiego
Leona Kruczkowskiego
Leona Urmowskiego
Leona Wyczolkowskiego
Leonarda
Leopolda Okulickiego
Leopolda Staffa
Lesna
Leszczynowa
Leszka
Leszka Czarnego
Letnia
Letniskowa
Liliowa
Limbowa
Lipniak
Lipowa
Lipska
Plac Litewski
Lomzynska
Lotnicza
Lowicka
Lubartowska
Lubomelska
Lubuszan
Ludomira Michala Rogowskiego
Ludowa
Ludwika Hirszfelda
Ludwika Spiessa
Ludwika Zamenhofa
Lukasza Rodakiewicza
Lukowska
Luszczowska
Luzyczan
Lwowska
Lysakowska
|
M |
Macieja Rataja
Macierzanki
Magdaleny Brzeskiej
Magnoliowa
3 Maja
1 Maja
Majdan Tatarski
Majdanek
Majerankowa
Makowa
Malgorzaty Szewczyk
Malinowa
Malopolska
Malwowa
Mariana Dubieckiego
Mariana Langiewicza
Mariana Rapackiego
Mariana Smoluchowskiego
Marianska
Marii Curie Sklodowskiej
Marii Koryznowej
Marii Kuncewiczowej
Marzanny
Masarska
Maszynowa
Matki Teresy Z Kalkuty
Maurycego Mochnackiego
Mazowiecka
Mazurska
Medalionow
Melgiewska
Melomanow
Metalurgiczna
Mgielna
Mieczykowa
Mieczyslawa Biernackiego
Mieczyslawa Jastruna
Mieczyslawa Karlowicza
Mieczyslawa Romanowskiego
Aleja Mieczyslawa Smorawinskiego
Mieczyslawa Stelmasiaka
Mieczyslawy Cwiklinskiej
Miedziana
Miernicza
Mieszczanska
Mieszka I
Mietowa
Mikolaja Kopernika
Mikolaja Pajdowskiego
Mikolaja Reja
Mila
Milczan
Milenijna
Mineralna
Miodowa
Miroslawa Dereckiego
Mirtowa
Misjonarska
Mjr Mariana Golebiewskiego
Mlodej Polski
Mlodziezowa
Mlynska
Modra
Modrzewiowa
Montazowa
Morawian
Morelowa
Morsztynow
Morwowa
Motorowa
Motylowa
Mrowcza
Muzyczna
|
N |
Na Stoku
Nad Zalewem
Nadbystrzycka
Nadlaczna
Nadrzeczna
Nadstawna
Naftowa
Naleczowska
Nalkowskich
Narcyzowa
Narcyzy Zmichowskiej
Nasturcjowa
Nasutowska
Nataszy
Nektarowa
Niccolo Paganiniego
Niecala
Niepodleglosci
Niezapominajki
Niska
Nizinna
Nowogrodzka
Nowomiejska
Noworybna
Nowy Plac Targowy
Nowy Rynek
Nowy Swiat
|
O |
Obroncow Lublina
Obroncow Pokoju
Obywatelska
Ochotnicza
Odlegla
Odlewnicza
Ofelii
Ogrodkowa
Ogrodowa
Okolna
Okopowa
Olchowa
Olejna
Oliwkowa
Olsztynska
Olszynowa
Oniegina
Onyksowa
Opalowa
Operowa
Opolan
Opolska
Oratoryjna
Organowa
Orla
Orlanda
Orzechowa
Osikowa
Oskara Kolberga
Osmolicka
Otella
Placowa
Owocowa
|
P |
Palmowa
Pana Balcera
Pana Tadeusza
Pana Wolodyjowskiego
Pancerniakow
Paprociowa
Parafialna
Parczewska
Parkowa
Partyzantow
Parysa
Paryska
Pasieczna
Pasterska
Pawia
Pawla Parady
Pck
Peowiakow
Pergolowa
Perlicza
Perlowa
Piaskowa
Piastowska
Piekarska
Piekna
Pielegniarek
Pielgrzymia
Pieninska
Pigwowa
Piotra Michalowskiego
Piotra Sciegiennego
Piotra Wysockiego
Pistacjowa
Plagego I Laskiewicza
Platanowa
Plazowa
Pliszczynska
Plk Marcina Borelowskiego
Plk Stanislawa Nowickiego
Pochyla
Poczatkowa
Pocztowa
Pod Gajem
Podchorazych
Podhalanska
Podkomorska
Podlaska
Podlesna
Podwale
Podzamcze
Pogodna
Polabian
Polan
Polaniecka
Poli Gojawiczynskiej
Poligonowa
Polna
Polnocna
Poloniusza
Poludniowa
Pomorska
Ponikwoda
Poprzeczna
Poranna
Porzeczkowa
Potok
Poturzynska
Powojowa
Powstancow Slaskich
Powstania Styczniowego
Poziomkowa
Poznanska
Pozytywistow
Prawiednicka
Prezydenta Gabriela Narutowicza
Probostwo
Prof. Antoniego Gebali
Prof. Ignacego Woski
Projektowa
Promienista
Prosta
Prozna
Prymasa Stefana Wyszynskiego
Przasniczki
Przechodnia
Przecznica
Przedwiosnie
Przejazd
Przejrzysta
Przelot
Przemyslowa
Przepiorcza
Przeskok
Przesmyk
Przy Bocznicy
Przy Stawie
Przygodna
Przyjacielska
Przyjazni
Przymieszczanska
Przytulna
Pszczela
Pszenna
Pszowian
Ptasia
Puchacza
Pulawska
|
R |
Rablowska
Radomska
Radosci
Radzikowska
Radziwillowska
Radzynska
Rafala Krajewskiego
Raszynska
Rektora Henryka Raabego
Relaksowa
Resorowa
Rezedowa
Robotnicza
Rolna
Rolna Osada
Romana Slaskiego
Romana Zulinskiego
Romantyczna
Romea
Romualda Traugutta
Roslinna
Rosy
Rotmistrza Witolda Pileckiego
Rowerowa
Rowna
Aleja Roz
Rozana
Rozdroze
Rozmarynowa
Rozstajna
Roztocze
Rozy Wiatrow
Rubinowa
Ruciana
Rudnicka
Rumiankowa
Rusalka
Ruska
Rybna
Rycerska
Rymwida
Rynek
Rzemieslnicza
Rzeszowska
|
S |
Sadecka
Sadowa
Samotna
Sandomierska
Sarnia
Sasankowa
Sasiedzka
Sebastiana Klonowica
Sekwojowa
Serdeczna
Seweryna Sierpinskiego
Sielankowa
Sielska
Sienna
Sieroca
Siewierzan
Siewna
Skalista
Skautow
Skibinska
Skierki
Skladowa
Skoluby
Skosna
Skowronkowa
Skrajna
Skromna
Skryta
Skrzatow
Skrzetuskiego
Skrzynicka
Slaska
Slawin
Slawinek
Slawinkowska
Slezan
Sliska
Sliwkowa
Slodowa
Sloneczna
Slonecznikowa
Slowian
Slowicza
Slupian
Slupkowa
Slusarska
Smolna
Smyczkowa
Snopkowska
Sobotki
Sokola
Sokolniki
Solna
Sosnowa
Sowia
Spacerowa
Spadochroniarzy
Spadowa
Spokojna
Spoldzielcza
Aleja Spoldzielczosci Pracy
Sportowa
Srodkowa
Stadionowa
Stalowa
Stanislawa Brzoski
Stanislawa Dubois
Stanislawa Jachowicza
Stanislawa Konarskiego
Stanislawa Lema
Stanislawa Leszczynskiego
Stanislawa Magierskiego
Stanislawa Moniuszki
Stanislawa Orzechowskiego
Stanislawa Piatkowskiego
Stanislawa Serwaczynskiego
Stanislawa Staszica
Stanislawa Szpinalskiego
Stanislawa Weglarza
Stanislawa Wyspianskiego
Stanislawa Zolkiewskiego
Startowa
Stary Gaj
Stefana Batorego
Stefana Czarnieckiego
Stefana Kisielewskiego
Stefana Lelka Sowy
Stefana Okrzei
Stefana Roweckiego
Stefana Skoczylasa
Stefana Zeromskiego
Stefanii Sempolowskiej
Stokrotki
Stolarska
Storczykowa
Strazacka
Stroma
Strumykowa
Strzelecka
Sucha
Sudecka
Sulislawicka
Sw. Magdaleny
Sw. Wojciecha
Swiatowida
Swidnicka
Swierkowa
Swietlista
Swietoduska
Swietokrzyska
Swieza
Switezianka
Symfoniczna
Sympatyczna
Szafirowa
Szafranowa
Szancowa
Szarotkowa
Szarych Szeregow
Szaserow
Szczecinska
Szczesliwa
Szczygla
Szczytowa
Szerokie
Szewska
Szklana
Szklarniana
Szkolna
Szmaragdowa
Szwajcarska
Szwedzka
Szwejka
Szwolezerow
Szymona Szymonowica
|
T |
Tadeusza Blonskiego
Tadeusza Boya Zelenskiego
Tadeusza Brezy
Tadeusza Dymowskiego
Tadeusza Grodzickiego
Tadeusza Jacyny Onyszkiewicza
Tadeusza Kosciuszki
Tadeusza Krwawicza
Tadeusza Piskora
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Szeligowskiego
Tarasowa
Targowa
Tarninowa
Tatarakowa
Tatarska
Tatiany
Techniczna
Teczowa
Teodora Leszetyckiego
Teodora Lipeckiego
Tokarska
Tomasza Strzembosza
Tomasza Zana
Topazowa
Topolowa
Torowa
Towarowa
Tristana
Truskawkowa
Trzesniowska
Tulipanowa
Turkusowa
Turniowa
Turystyczna
Tymiankowa
Tyszowiecka
|
U |
Ulanow
Unicka
Aleja Unii Lubelskiej
Uniwersytecka
Urocza
Urodzajna
Urzedowska
Usmiechu
Ustronie
|
V |
Vetterow
|
W |
Waclawa Moritza
Waclawa Roginskiego
Waclawa Sieroszewskiego
Wadolna
Wajdeloty
Walecznych
Walerego Wroblewskiego
Waleriana Lukasinskiego
Walowa
Wandy
Wapienna
Warminska
Aleja Warszawska
Watykanska
Wawozowa
Wawrzynowa
Weglinek
Weglowa
Wertera
Wesola
Westerplatte
Weteranow
Wiazowa
Widok
Wiejska
Wielka
Wielkopolska
Wieniawska
Wiertnicza
Wierzbowa
Wigilijna
Wiklinowa
Wiktora Ziolkowskiego
Wiktoryn
Wilcza
Wilenska
Wilhelma Orlika Ruckemana
Willowa
Wirowa
Wislan
Wisniowa
Wita Stwosza
Witolda Klepackiego
Wladyslawa Broniewskiego
Wladyslawa Cholewy
Wladyslawa Czarkowskiego
Wladyslawa Grabskiego
Wladyslawa Jagielly
Wladyslawa Kunickiego
Wladyslawa Olechnowicza
Wladyslawa Orkana
Wladyslawa Petrykiewicza
Wladyslawa Ruckiego
Wladyslawa Stanislawa Reymonta
Wloscianska
Wodna
Wodopojna
Wojciecha Boguslawskiego
Wojciecha Kiwerskiego
Wojciecha Korfantego
Wojciecha Oczki
Wojciecha Sieciecha
Wojciecha Zywnego
Wojciechowska
Wojenna
Wojewodzinska
Wokulskiego
Wolczanska
Plac Wolnosci
Wolska
Wolynian
Wrobla
Wroclawska
Wronska
Wrotkowska
Wschodnia
Wspolna
Wygodna
Wygon
Wyscigowa
Wyzwolenia
Wyzynna
|
Z |
Zabytkowa
Zachodnia
Zaciszna
Zadebie
Zagajnikowa
Zagloby
Zagonowa
Zagrodna
Zakatek
Zakladowa
Zakole
Zakopianska
Zakret
Zamkowa
Plac Zamkowy
Zamojska
Zarnowiecka
Zawieprzycka
Zawilcowa
Zbozowa
Zdrojowa
Zdrowa
Zdzislawa Jamrozka
Zeglarska
Zelazna
Zelazowej Woli
Zemborzycka
Zenona Kononowicza
Zgodna
Zielona
Ziemianska
Ziemowita
Zimna
Zimowa
Ziolowa
Zlota
Zmigrod
Zniwna
Zofii Zagrobskiej
Zolnierska
Zonkilowa
Zorza
Zrodlana
Zuchow
Zurawia
Zurawinowa
Zwiazkowa
Zwirki I Wigury
Zwycieska
Zygmunta Augusta
Zygmunta Klukowskiego
Zygmunta Krasinskiego
Zygmunta Noskowskiego
Zytnia
Zywiecka
|
Mapa gminy
Obszar podlegający pod sąd
Wydziały Wieczystoksięgowe Sądu Rejonowego
Wydziały Wieczystoksięgowe z siedzibą w miejscowości Lublin
Sąd Rejonowy w Lublinie - Wydział Ksiąg Wieczystych w Lublinie otrzymał kod wydziału LU1I. W ten sposób numerowane są wszystkie Księgi Wieczyste obsługiwane przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu w Lublinie. Księga wieczysta prowadzona przez ten sąd będzie miała postać LU1I/00224091/8
Księgi wieczyste prowadzone przez Sąd można przeglądać osobiście w siedzibie wydziału pod adresem Wrocławska 3, 59-300 Lublin w godzinach poniedziałek: 7.30–18.00, wtorek: 7.30-15.30, środa: 7.30-15.30, czwartek: 7.30-15.30, piątek: 7.30-15.30.
Jeśli znasz numer księgi wieczystej możesz przeglądać ją online korzystając z bezpłatnej przeglądarki ksiąg wieczystych na naszej stronie. (wymagane logowanie). Księgi wieczyste dostępne są również w wersji online na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości (ekw.ms.gov.pl)
Jeśli nie znasz znasz numeru księgi wieczystej możesz go wyszukać według adresu lub według identyfikatora działki Obie wyszukiwarki dostępne są na naszej stronie. (Odkrycie numeru księgi jest usługą płatną)